VOSTOK EUROPE Anchar NH35A-5105141

NH35A-5105141

Vostok Europe

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • szkło z powłoką antyrefleksyjną
  • mechanizm NH35A wyprodukowany przez Seiko
  • rezerwa chodu 45h
  • datownik
  • centralna sekundowa strzałka
  • świecące indeksy trigalights
  • dodatkowy pasek silikonowy zintegrowany z obudową do pływania
  • 2 śrubokręty TORX do zmiany paska
  • wodoszczelna, odporna na uderzenia walizka
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

2 070 zł brutto

VOSTOK EUROPE Anchar 


Model Vostok Europe Anchar NH35A-5105141 należy do linii nazwanej od najszybszej łodzi podwodnej jaką kiedykolwiek zbudowano. To połączenie wszystkich najlepszych cech poprzednich zegarków marki, a także pierwszy rosyjski zegarek z wodoszczelnością 30ATM. Próbna partia zegarków Anchar przeszła testy podwodne, wykonane przez płetwonurków z armii NATO i archeologów z Greckiego Instytutu Podwodnej Archeologii. 
Konstrukcja tych męskich zegarków zapewnia najwyższy możliwy poziom wodoodporności w każdych warunkach użytkowania zegarka. Stalową kopertę przykrywa wzmocnione szkło K1 o grubości 3 mm.
Koperta ma zakręcaną koronkę, a paski są do niej przymocowane za pomocą wytrzymałych stalowych rurek oraz śrub. W standardzie dostajemy narzędzie do szybkiej i łatwej zmiany pasków. Bowiem zestaw zegarków Anchar zawiera zarówno pasek silikonowy , jak i pasek ze skóry cielęcej, które można zamieniać z pomocą dwóch śrubokrętów.

Aby zapewnić idealną czytelność zegarka w ciemności, wbudowano na tarczy szesnaście rurek trytowych. Aby najlepiej rozróżnić indeksy na tarczy, te na pozycjach 12, 3, 6 i 9 są żółte, a wszystkie pozostałe indeksy są zielone. Rury z trytu zapewniają czytelność zegarka w ciemności.
Te szwajcarskie komponenty nie wymagają konserwacji i mają gwarantowaną nieprzerwaną jasność co najmniej 10 lat.
Anchar to nie tylko zegarek dla nurka. Jest on zbudowany z myślą o codziennym noszeniu i wygodzie. Mając go na swoim nadgarstku nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Skrzynka w którą zapakowany jest zegarek jest wodoodporna i odporna na wstrząsy. Może służyć nie tylko do przechowywania zestawu zegarów Vostok Europe Anchar, ale także innych ważnych urządzeń, takich jak kamera lub dokumenty na pokładzie łodzi lub jachtu.
Serce zegarka wypełnia mechanizm NH35A wyprodukowany przez Seiko, zapewniający 45h rezerwę chodu.
Istnieje możliwość zamówienia zegarka za pośrednictwem kuriera jak również osobisty odbiór w naszym sklepie z zegarkami w Warszawie.
Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Automatyczny
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Srebrny
Średnica 48.0
Wodoszczelność 300 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Anchar

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!