VOSTOK EUROPE Anchar NH35A-5104144

NH35A-5104144

Vostok Europe

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • szkło z powłoką antyrefleksyjną
  • mechanizm NH35A wyprodukowany przez Seiko
  • datownik
  • centralna sekundowa strzałka
  • świecące indeksy trigalights (okres świecenia ok 12 lat)
  • dodatkowy pasek silikonowy zintegrowany z obudową do pływania
  • 2 śrubokręty TORX do zmiany paska
  • wodoszczelna, odporna na uderzenia walizka
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

2 178 zł brutto

VOSTOK EUROPE Anchar 


Model Vostok Europe Anchar NH35A-5104144 inspirowany najszybszą łodzią podwodną jaką kiedykolwiek zbudowano ma oryginalą żółtą tarczę.
Ten męski zegarek to połączenie wszystkich najlepszych cech poprzednich modeli marki, a także ich pierwszy zegarek z wodoszczelnością 30ATM.
Próbna partia zegarków Anchar przeszła testy podwodne, wykonane przez płetwonurków z armii NATO i archeologów z Greckiego Instytutu Podwodnej Archeologii. 
Konstrukcja tych męskich zegarków zapewnia najwyższy możliwy poziom wodoodporności w każdych warunkach jego użytkowania. Czarną stalową kopertę przykrywa wzmocnione szkło K1 o grubości 3 mm.
Koronka jest zakręcana, a paski przymocowane są do obudowy za pomocą wytrzymałych stalowych rurek oraz śrub. W pudełku oprócz zegarka mamy narzędzie do szybkiej i łatwej zmiany paska. Bowiem każdy zestaw zegarków Anchar zawiera zarówno pasek silikonowy , jak i pasek ze skóry cielęcej, które można zamieniać za pomocą dwóch śrubokrętów.

Dla zapewnienia maksymalnej czytelności zegarka w ciemności, producent zainstalował na tarczy szesnaście rurek trytu. Dla lepszego rozpoznania, te na pozycjach 12, 3, 6 i 9 są żółte, a wszystkie pozostałe indeksy są zielone. Producent gwarantuje ich nieprzerwaną jasność przez co najmniej 10 lat.
Anchar to nie tylko zegarek dla nurka, ale dla mężyzny który chce mieć na nadgarstku zegarek który go wyróżni. A nim niezaprzeczalnie jest Anchar. 

Wodoodporna skrzynia w której kupujesz zegarek może służyć do przechowywania zestawu zegarów Vostok Europe Anchar, jak również innych ważnych urządzeń, takich jak kamera lub dokumenty na pokładzie łodzi lub jachtu.
Serce zegarka wypełnia automatyczny mechanizm Seiko NH35A zapewniający 45h rezerwę chodu.
Prezentowany model NH35A-5104144 możesz zamówić na naszej stronie lub telefonicznie dzwoniąc pod numer dostępny w kontakcie.

Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Automatyczny
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Czarny
Średnica 48.0
Wysokość 16.0
Wodoszczelność 300 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Anchar

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!