ZEPPELIN LZ127 Count Zeppelin 7644-5

7644-5

Zeppelin

Wysyłka do 7 dni

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • mechanizm kwarcowy Ronda 6203.B
  • datownik
  • wskazówki granatowe
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

833 zł brutto

ZEPPELIN LZ127 Count Zeppelin


Model 7644-5 to męski zegarek z niemieckiej manufaktury Zeppelin. LZ 127 ZEPPELIN był najważniejszym i udanym rodzajem sterowca typu Zeppelin. W latach 1900-1938 firma Zeppelin GmbH zbudowała ponad 100 sterowców w 27 różnych wersjach i były to prawdziwie historyczne kamienie milowe, które nigdy nie zostały osiągnięte ponownie.
Modele niemieckich zegarków nawiązujące do tego wydarzenia to bardzo precyzyjnie skonstruowane tarcze nadające im niezrównaną jakość i ponadczasową elegancję.


Męski zegarek 7644-5 ma mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Jego stalowa koperta w rozmiarze 42mm wykonana jest ze stali szlachetnej umieszczona na skórzanym pasku w kolorze ciemnego brązu.
Na tarczy możemy odczytać nie tylko aktualny czas, ale również datę oraz ustawić drugą strefę czasową. Duże arabskie cyfry czynią ten czasomierz bardzo czytelnym, a prostota i elegancja sprawia, że to jeden z najczęściej wybieranych zegarków na prezent.
Ten męski zegarek można zamówić za pośrednictwem kuriera, odebrać w dowolnym dostępnym punkcie na mapie kraju lub osobiście w naszym sklepie z zegarkami w Warszawie.

Dostępność Wysyłka do 7 dni
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Srebrny
Średnica 42.0
Wysokość 11.0
Wodoszczelność 50 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Casual
Kolekcja LZ 127 Count Zeppelin

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!