ZEPPELIN LZ127 Count Zeppelin 7656-1

7656-1

Zeppelin

Wysyłka do 7 dni

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • mechanizm automatyczny Cal. 821A
  • datownik
  • szklany dekiel
  • pasek w kolorze ciemnego brązu
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

833 zł brutto


ZEPPELIN LZ127 Count Zeppelin


Model 7656-1 to automatyczny zegarek z niemieckiej manufaktury Zeppelin. LZ 127 ZEPPELIN był najważniejszym i udanym rodzajem sterowca typu Zeppelin. W latach 1900-1938 firma Zeppelin GmbH zbudowała ponad 100 sterowców w 27 różnych wersjach i były to prawdziwie historyczne kamienie milowe, które nigdy nie zostały osiągnięte ponownie.
Modele niemieckich zegarków nawiązujące do tego wydarzenia to bardzo precyzyjnie skonstruowane tarcze nadające im niezrównaną jakość i ponadczasową elegancję.


Męski zegarek 7656-1 skrywa w sobie automatyczny mechanizm. Jego stalowa koperta w rozmiarze 40mm wykonana jest ze stali szlachetnej umieszczona na skórzanym pasku w kolorze ciemnego brązu. Zegarek ma wodoszczelność do 5 atm, na tarczy datownik i sekundnik w kolorze złotym pasującym do złotych arabskich cyfr.
Prostota i elegancja, mechanizm i design czy szklany dekiel zegarka sprawia, że to jeden z najczęściej wybieranych zegarków.


Ten męski zegarek można zamówić za pośrednictwem kuriera, odebrać w dowolnym dostępnym punkcie na mapie kraju lub osobiście w naszym sklepie z zegarkami w Warszawie.


Dostępność Wysyłka do 7 dni
Typ Męski
Mechanizm Automatyczny
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Srebrny
Średnica 40.0
Wysokość 12.0
Wodoszczelność 50 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Casual
Waga 70g
Kolekcja LZ 127 Count Zeppelin

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!