Zimę od wieków żegnamy bez żalu. W Polsce topimy słomianą Marzannę a mieszkańcy Szwajcarii palą bałwana. Nie mniej ochoczo zrzucamy puch oraz kożuchy by wskoczyć w znacznie lżejsze ubrania. Mało kto robi to bez wyobraźni. Zresztą nikt nie musi. Jak co roku tak i w tym sezonie będą obowiązywać wiosenne trendy w modzie. Na co możemy być przygotowani?

Sezon na nowy zegarek? TAK!

Mówią, że samochód cieszy tylko dwa razy: w dniu zakupu i w dniu sprzedaży. Z zimową odzieżą bywa podobnie. Puchowa kurtka z najnowszej kolekcji potrafi wywołać spory uśmiech na niejednej twarzy. A mimo to, kiedy przyjdzie wiosna, z ulgą chowamy ją głęboko do szafy. Chcemy na sobie czuć coraz mniej bo temperatura za oknem rośnie. Dlatego też moda przybyła nam z odsieczą prezentując wiosenne nowości.

Wiadomo nie od dziś, że świat mody rządzi się swoimi prawami. Udana kompozycja to coś znacznie więcej niż tylko buty i ubrania. Dodatki potrafią zarówno zburzyć cały efekt jak rówież wznieść go na wyżyny.
Dlatego też najnowsze trendy wiosna 2018 nie pozwolą nam o dodatkach zapomnieć. Im dłuższe będą za oknem dni, tym krótsze będziemy nosić rękawy. A mówiąc: moda i dodatki, trzeba sobie również powiedzieć: zegarki.
Wiosenne trendy nie przeszły obojętnie zarówno obok zegarków męskich jak również zegarków damskich. Jeżeli zatem kompletujesz wiosenną stylizację to czasomierz nie może umknąć twojej uwadze. Zwłaszcza, jeżeli jego producent zbudował modowe imperium. A jednym z takich nazwisk bezsprzecznie jest Tommy Hilfiger.

Jaki zegarek na wiosnę? Sięgnij po sprawdzone wzory!

Dla każdego coś dobrego – to słowa której najlepiej definiują zegarki Tommy Hilfiger. Projektant dołożył wszelkich starań, aby klienci w tym roku mieli niejeden powód do radości. Oferta tradycyjnie już została podzielona na zegarki damskie oraz zegarki męskie. W ofercie znalazło się sporo modeli na stalowych bransoletach. To bezpieczne i bardzo uniwersalne rozwiązanie ponieważ zegarek Tommy Hilfiger na bransolecie stworzy udaną kompozycję zarówno z biżuterią jak również solo. Zwłaszcza kiedy wybór padnie na model w kolorze złota.

Wprawdzie znak rozpoznawczy projektanta stanowi granat, czerwień oraz biel ale to właśnie granatu w tym sezonie wyjątkowo nie zabraknie. Dawniej kojarzony z bardzo oficjalnym strojem dziś przyjmuje zupełnie inne oblicze. Wkrada się i do wytwornych kreacji i do garderoby noszonej na luzie. Od zawsze był twarzowy zarówno dla blondynek jak również brunetek dlatego do dziś świat mody się przed jego obecnością nie wzbrania. A najlepszym tego dowodem jest zegarek z najnowszej kolekcji TommyXGigi. To owoc współpracy amerykańskiego projektanta z modelką Gigi Hadid. Duet ten już po raz czwarty połączył swoje siły. W skład kolekcji weszły: odzież, obuwie, stroje kąpielowe a także zegarek. To model który w granacie został wręcz skąpany. W tym bowiem kolorze jest utrzymana tarcza, koperta i stalowa bransoleta. Kontrastują z nimi złote dodatki dzięki czemu całość jest bardzo stylowa. Granatu nie zabrakło też w innych, zarówno damskich jak również męskich modelach Tommy Hilfiger.

zegarek damski tommy hilfiger

Lubisz luz? Wybierz zegarek na pasku. Koniecznie granatowym!

Do wiosennej stylizacji lub na nieco drobniejszą rękę Tommy Hilfiger przygotował również kilka zegarków na skórzanym pasku. Pasek, w porówaniu z bransoletą, daje poczucie lekkości oraz większej delikatności. A jeżeli jesteś wielbicielką sportowego obuwia a od sukienek zdecydowanie wolisz t-shirty oraz koszule, to zegarek Tommy Hilfiger na kauczukowym pasku będzie idealną propozycją dla ciebie. Wprawdzie koperta jest wykonana ze stali ale kolorowy, kauczukowy pasek wprowadza dużą ilość sportowego luzu. Obowiązkowo w granatowym kolorze. To również doskonała propozycja na nieco cieplejsze dni bo kauczuk, znacznie lepiej od skórzanych pasków, znosi wilgoć i pot.

Badania twierdzą, że kolor niebieski jest barwnym synonimem stabilizacji. Symbolizuje mądrość, wiarę oraz prawdę a ciemnoniebieski odcień – spójność i moc. Dlatego decydując się na trendy wiosna 2018 dokonuj słusznych wyborów. I zegarek niech nie stanowi tu wyjątku.

zegarek męski tommy hilfiger