Vostok Europe Rocket N1

6S21-225B619 zegarek męski Vostok Europe 6S21-225B619 zegarek męski Vostok Europe 2
Dostępny od ręki
Zegarki Vostok Europe

VOSTOK EUROPE Rocket N1

Indeks: 6S21-225B619
Dostępny natychmiast
1 720,00 zł
Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Zegarki męskie na bransoletach

Wśród zegarków dostępnych w kolekcji Rocket N1 dostępne są modele na masywnych, 7-mio rzędowych bransoletach ze stali, zakończonych bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dodatkowo modele zawieszone są również na skórzanych paskach z kolorowym przeszyciem, nawiązującym do elementów tarczy. Dodatkowo producent umożliwia również zakup dodatkowego paska wykonanego z silikonu lub paska NATO, które świetnie sprawdzą się w kontakcie z wodą. Docenią to z pewnością osoby, które zdecydują się w pełni wykorzystywać wodoszczelność modeli określoną na 200 M/WR.

Zegarki wyposażone są w stalowe koperty o różnych wykończeniach. Klasyczna, szczotkowana stal w kolorze srebra, różowe złoto oraz czarna powłoka PVD, która pozwala na uzyskanie wyjątkowego, matowego efektu sprawią, że każdy znajdzie w ofercie zegarek odpowiadający swojemu charakterowi oraz stylowi ubioru. Wśród dostępnych modeli, swój ideał znajdą zarówno wielbiciele monochromatycznych dodatków jak i wielobarwnych akcesoriów w odcieniach fioletu, niebieskiego, zieleni oraz żółci.

Mechanizmy kwarcowe czy automatyczne?

Rodzaj mechanizmu radzimy wybrać zgodnie z warunkami w jakich będzie użytkowany zegarek. Osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz tym, którzy starają się ograniczyć produkcję odpadów polecamy automatyczny mechanizm, który nie wymaga wymiany baterii ponieważ jest napędzany ruchem ręki właściciela. Mechanizm kwarcowy to rozwiązanie dla zapracowanych osób, które lubią często zmieniać dodatki. Pamiętając o co dwuletniej wymianie baterii w serwisie lub zaufanym zakładzie zegarmistrzowskim, otrzymamy nienaganną precyzję wskazywania czasu oraz nieprzerwaną i niczym nie zakłóconą pracę.

Limitowane do 500 sztuk modele z kolekcji Rocket N1 poświęcone są Žydrunasowi Savickasowi, przyjacielowi i ambasadorowi marki Vostok Europe. Znany również pod pseudonimem "Big Z" jest wielokrotnym Mistrzem Świata, dziesięciokrotnym Mistrzem Litwy, jednym z trzech najbardziej utytułowanych zawodników wśród strongmenów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania