Zegarki Traser

Zegarki Traser - wojskowe, taktyczne
Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Zegarek taktyczny czyli czytelność i wytrzymałość

W każdy z zegarków marki traser® mamy do czynienia z manufakturową technologią o nazwie trigalight®. Polega ona na wykorzystaniu właściwości trytu, który hermetycznie zamknięty w szklanych mikro-rurkach, potrafi emitować światło nawet przez okres 25 lat. Jest to obecnie najbardziej wydajne rozwiązanie wykorzystywane przy produkcji zegarków jeśli chodzi o podświetlanie.

Traser - zegarki wojskowe, taktyczne

Długowieczność i niezawodność działania zegarków traser® to znak rozpoznawczy tej szwajcarskiej marki. Zegarki przechodzą szereg testów, mających zagwarantować ich bezproblemowe działanie w każdych warunkach. Oprócz testów wewnętrznych zegarki z serii Tactical Mission przechodzą zestaw badań zgodnie z wojskowymi normami jakościowymi MIL-PRF 46374G.
Ponadto zegarki traser spełniają normy dyktowane certyfikatami jakości ISO 22810, ISO 6425. Producent wykorzystuje zarówno autorskie rozwiązania jak Double Case (system wzmocnionej koperty) jak i wspomnianą wyżej manufakturową technologię trigalight®.
Na szeroką skalę stosowany jest także wytrzymały polimer zbrojony włóknem szklanym jako materiał do konstrukcji kopert, zapewniający im dodatkowo lekkość.
Warto wspomnieć o jakościowe testach jakie przechodzą paski, tzw. “test 7 kilo”. Po zamocowaniu obciążnika o wadze 7 kilogramów do paska musi on po jego ściągnięciu mieć nienaganną strukturę. Niedopuszczalne są jakiekolwiek pęknięcia lub naciągnięcia.

W pełni szwajcarski- same dobre opinie od wymagających czasocholików i nurków

Wszystkie ogniwa firmy, czyli siedziba, biuro projektowe oraz pracownia rozwojowo-badawcza mieszczą się w Niederwangen, nieopodal Berna. Mechanizmy, używane w zegarkach traser® pochodzą od renomowanych producentów, jak ETA oraz Ronda a montaż oraz wszelkie kontrole jakościowe zegarków mają miejsce w Szwajcarii. W efekcie otrzymujemy produkt w 100% ze szwajcarskim rodowodem.
Wachlarz zegarków jest spory a modele łączy nie tylko tryt ale i wysoka wodoszczelność. 10 atmosfer wodoszczelności to absolutne minimum wymagane przez konstruktorów z Niederwangen. Dla profesjonalnych nurków marka proponuje modele o stopniu wodoszczelności 20, 30 a nawet 50 atmosfer. Zadowolonych Klientów jest bardzo dużo a liczba ta wciąż się powiększa, czego zasługą jest nie tylko napis SWISS MADE na tarczy ale i wsłuchiwanie się Trasera w potrzeby użytkowników.

Zegarek Traser - sklep w Polsce i dbałość o komfort użytkownika

E-zegarek.pl dołączył do grona autoryzowanych punktów sprzedaży marki Traser.
Kupując zegarek Traser w naszym sklepie internetowym czy w naszym showroomie w Warszawie, użytkownik otrzymuje 4 lata gwarancji na zegarek obok standardowej 2-letniej międzynarodowej. Ponadto każdy zegarek posiada 10 lat gwarancji na stałą intensywność światła trigalight®.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania