Vostok Europe Expedition North Pole 1

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Czytelny zegarek męski

Osoby poszukujące czytelnego zegarka, który pozwoli na odczyt w każdych warunkach z pewnością docenią szeroki wybór modeli, w kolekcji Expedition North Pole 1. Jednorodne oraz gradientowe tarcze wyposażone są w komplet masywnych indeksów godzinowych, umieszczonych czasem o masywne cyfry w miejscu godziny 3,6 oraz 9. Przesuwające się po nich wskazówki pokryte są masą luminescencyjną dla lepszej widoczności po zmroku oraz pod wodą. Dzięki temu użytkownik dokona komfortowego odczytu już przy jednym, szybkim spojrzeniu na nadgarstek.

W zależności od znajdującego się we wnętrzu czasomierza mechanizmu, oferuje on różne dodatkowe funkcje. Zegarki wyposażone w mechanizm automatyczny, oprócz klasycznego wskazywania czasu umożliwiają również odczyt aktualnej daty, w drobnym, prostokątnym okienku. Kwarcowe werki umożliwiły dodatkowo umieszczenie na tarczy chronografu, odmierzającego czas w trybie 60-sekundowym oraz 60-minutowym. Sterowanie nimi odbywa się przy pomocy przycisków umieszczonych z prawej strony koperty.

Stalowe koperty o średnicy 43 mm oraz 47 mm dostępne są w wielu wykończeniach: matowej szarości, głębokiej czerni oraz różowego złota. Umiejętne łączenie kolorów sprawia, że są to dodatki ciekawe i przykuwające uwagę. Jesteśmy przekonani, że zauważone na nadgarstku będą pretekstem do rozmowy lub nawiązania znajomości.

Wytrzymałe zegarki

Sławną niezawodność oraz wytrzymałość zegarków Vostok zapewniają im wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji oraz wodoszczelność, która w przypadku tej kolekcji została określona na 200 M/WR. Ponadto dodatki zawieszone są na mniej podatnych na uszkodzenia, skórzanych pasków zakończonych podwójnym zapięciem szpilkowym. Dodatkowo koperty zwieńczone są odpornym na uderzenia szkłem mineralnym K 1 o grubości 4,5 mm. Powłoka antyrefleksyjna umożliwia odczytanie godziny nawet mimo ostrego światła padającego wprost na kopertę, na przykład podczas bardzo słonecznego dnia.

To niezawodne dodatki, które mówią światu, że ich właściciel jest gotowy na wszystko.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania