Traser OutDoor

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

P96 ODP Evolution to modele na paskach NATO idealne na wyprawy za miasto. Ich duże 44mm obudowy przykrywa szafirowe szkło z antyrefleksem, zawieszone na paskach skórzanych typu NATO. Zegarki z doskonałymi parametrami technicznymi i o świetnym designie.

P68 Pathfinder to linia męskich czarnych zegarków z dużymi kopertami, wyposażonymi w dwie koronki. Jedna służąca do ustawiania godziny oraz daty a druga obsługująca pierścień ze skalą kompasu. Zegarki z kompasem to idealne towarzysze wędrówek oraz wszelakich przygód. Są doskonale czytelne oraz łatwe w obsłudze. W wersji z mechanizmem kwarcowym użytkownik dostaje funkcję GMT, która przydaje się przy częstej zmianie stref czasowych a skala kompasu pozwolą na bezpieczną eksplorację nieznanych terenów.

P67 Officer Pro Chronograph to duże zegarki taktyczne z funkcją chronografu w 4 wersjach kolorystycznych. Doskonała propozycja dla osób szukających nieszablonowych możliwości, opartych na wytrzymałej konstrukcji i sprawdzonych rozwiązaniach technicznych. Ich 46-milimetrowe koperty, zabarwionej na czarno metodą PVD zawieszone są na paskach syntetycznych lub stalowych bransoletach. Każdy model został wyposażony w funkcję stopera, która pozwala odmierzyć czas odcinka do 12 godzin, z dokładnością co do sekundy. Polecane osobom szukającym dużych męskich zegarków z funkcją chronografu o militarnym wyglądzie.
W linii P67 odnajdziemy także zegarki P67 Pro GunMetal, czasomierze o doskonałych parametrach technicznych. Jedyne zegarki Traser mające powłokę PVD typu GunMetal, do złudzenia przypominającą stal, wykorzystywaną do produkcji broni palnej. To linia dla osób potrzebujących na co dzień adrenaliny i zaufanego kompana do codziennych przygód.

P96 Outdoor Pioneer to linia zegarów o wytrzymałych obudowach z polimeru zbrojonego włóknem szklanym. To materiał niezwykle lekki a zarazem twardy i odporny na uszkodzenia. Sportowe P96 Outdoor Pioneer będą niezawodnymi towarzyszami każdej przygody a ich czytelne tarcze, wyposażone w technologię trigalight®, zapewnią użytkownikom optymalną widoczność wskazań.

P67 Officer Pro to doskonały wybór męskich czasomierzy dla osób ceniących użyteczność i niezawodność. Tą linia zegarków Traser również charakteryzuje wytrzymałość połączona z klasyczną formą, ale w duchu militarnym. Dzięki doskonałemu kontrastowi między czernią tarczy oraz bielą wskazówek i indeksów zegarki z tej grupy posiadają najlepszą czytelność i przejrzystość wskazań za dnia.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania