Zegarki Triwa

Zegarki Triwa - damskie i męskie
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Zegarki Triwa

Triwa, od jakiegoś czasu, bardzo mocno zaangażowała się w kampanie społeczne na rzecz środowiska naturalnego.  Odzwierciedleniem tych działań są aktualne kolekcje zegarków unisex: Triwa Time for Oceans, modele w całości powstałe z recyklingu plastiku wydobytego z oceanów, oraz seria Triwa Humanium, powstała z przetworzenia nielegalnej broni. Co ważne, 15% dochodu ze sprzedaży tych zegarków zasila lokalne programy zapobiegania przemocy  na świecie, w miejscach najbardziej potrzebujących pokoju.

Marka ta została założona przez grupę przyjaciół ze Szwecji i wszystkie projekty powstają w ich sztokholmskim studio działającym nieprzerwanie od 2007roku. Ich założeniem było, aby każdy wychodzący spod ich skrzydeł projekt był nie tylko użytecznym dodatkiem na co dzień, ale przede wszystkim niósł ze sobą również historię.

I tak, Triwa jako niezależna marka, tworzy nietypowe zegarki i akcesoria inne niż wszyscy. Współczesny Skandynawski styl i bezkompromisowość w każdym detalu.

Wszystkie zegarki Triwa zapakowane są w proste pudełka, a edycje specjalne w dedykowane opakowania wraz z dwuletnią kartą gwarancyjną.

Marka Triwa, po kilkuletniej przerwie, wraca do sprzedaży na rynku Polskim. Nasz sklep z zegarkami, markę miał w swojej ofercie kiedy pierwsze modele ujrzały światło dzienne. Cieszymy się z Jej powrotu i zapraszamy do świata zegarków TRIWA!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania