Paski do zegarków

Paski do zegarków- e-zegarek.pl -sklep z zegarkami

Pasek do zegarka to jedno z kluczowych kryteriów, które nam przyświeca przy wyborze czasomierza jest. Dobra wiadomość jest taka, że niemal wszystkie, obecne na rynku marki zegarków, oferują w swoich kolekcjach również takie, na pasku. Wybór do łatwych jednak nie należy, bowiem może być on wykonany z naturalnej skóry, materiału, silikonu bądź też kauczuku. Ich szerokość, grubość oraz kolorystykę ogranicza jedynie wyobraźnia projektantów odpowiedzialnych za wygląd danego zegarka. Tu warto wspomnieć, że kauczuk to materiał naturalnego pochodzenia. Z tego względu paski z kauczuku są stosowane głównie w tych nieco droższych zegarkowych markach: Locman, Oris, Aviator. Paski z silikonu oferuje Ice Watch, Tommy Hilfiger jak również japońska marka Orient.

Akcesoria do zegarków- szeroki wybór dla Pań i Panów

Nie jest oczywiście tajemnicą, że męski pasek do zegarka będzie nieco szerszy, niż damski. Różnić się będą również kolorystyką. Ale zarówno jedne jak i drugie mogą posiadać pasek silikonowy, gumowy, skórzany oraz parciany. Warto się jednak upewnić przy zakupie zegarka, czy w danym modelu są wymienne paski.

Jak dbać o pasek w zegarku

Jak każdy produkt, tak również i pasek do zegarka podczas użytkowania ulega zniszczeniu. Te z silikonu czy kauczuku lepiej reagują na wilgoć oraz pot. Dlatego też są chętniej wybierane w sezonie letnim. Gdy zegarek tego typu jest wodoszczelny, możemy bez problemu zamoczyć go w wodzie.
Nie można natomiast moczyć paska z naturalnej skóry. Skóra, jak wiadomo, nie toleruje wody. W sytuacji, kiedy jednak takowy się zamoczy, zegarek należy odłożyć i poczekać do momentu, aż sam wyschnie. Tym, co się zaleca w przypadku skórzanego paska, jest jego regularna wymiana. W kontakcie z naszą skórą chłonie wilgoć i pot, a z uwagi, że nie można go czyścić ani myć, pozostaje jedynie wymiana. Pasek o standardowej szerokości 22 mm, 20 mm czy też 16 mm można zastąpić zamiennikiem. Te coraz częściej, pod kątem jakości, nie ustępują oryginałom, a cena ich zakupu jest niższa, jak w przypadku pasków do zegarków Morellato, dostępnych w naszym sklepie od ręki. Warto...

Pasek do zegarka to jedno z kluczowych kryteriów, które nam przyświeca przy wyborze czasomierza jest. Dobra wiadomość jest taka, że niemal wszystkie, obecne na rynku marki zegarków, oferują w swoich kolekcjach również takie, na pasku. Wybór do łatwych jednak nie należy, bowiem może być on wykonany z naturalnej skóry, materiału, silikonu bądź też kauczuku. Ich szerokość, grubość oraz kolorystykę ogranicza jedynie wyobraźnia projektantów odpowiedzialnych za wygląd danego zegarka. Tu warto wspomnieć, że kauczuk to materiał naturalnego pochodzenia. Z tego względu paski z kauczuku są stosowane głównie w tych nieco droższych zegarkowych markach: Locman, Oris, Aviator. Paski z silikonu oferuje I...

Rozwiń tekst ↘ Zwiń tekst ↖ Rozwiń tekst ↘ Zwiń tekst ↖
pasek skórzany
Ostatnie sztuki w magazynie
paski Morellato

MORELLATO Extra czarny

Indeks: A01X3395656019
Dostępny natychmiast
104,00 zł
pasek skórzany do zegarka
Ostatnie sztuki w magazynie
paski Morellato

MORELLATO Plus czarny

Indeks: A01U3252480019
Dostępny natychmiast
123,00 zł
pasek do zegarka
Ostatnie sztuki w magazynie
paski Morellato

MORELLATO Biking Techno

Indeks: A01U3586977817
Dostępny natychmiast
95,00 zł
pasek Aviator
Ostatnie sztuki w magazynie
Paski

pasek Aviator

Indeks: czarny
Dostępny natychmiast
190,00 zł
pasek MORELLATO Signac szary pasek MORELLATO Signac szary 2
Ostatnie sztuki w magazynie
paski Morellato

MORELLATO Signac szary

Indeks: A01X4433B37093
Dostępny natychmiast
108,00 zł
pasek skórzany morellato
Ostatnie sztuki w magazynie
paski Morellato

MORELLATO Ypsilon czarny

Indeks: A01X3555990019
Dostępny natychmiast
100,00 zł
Pokazano 1-24 z 45 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).