Vostok Europe Lunokhod 2

VOSTOK EUROPE Lunokhod 2 NH35A-620A634 męskie zegarki na pasku skórzanym VOSTOK EUROPE Lunokhod 2 NH35A-620A634 męskie zegarki na pasku skórzanym 2
Dostępny od ręki
Zegarki Vostok Europe

VOSTOK EUROPE Lunokhod 2

Indeks: NH35A-620A634
Dostępny natychmiast
3 450,00 zł
Zegarek męski Vostok Europe Lunokhod 2 6S30/6205213 Zegarek męski Vostok Europe Lunokhod 2 6S30/6205213 2
  • Wyprzedaż!
  • -15%
Dostępny od ręki
Zegarki Vostok Europe

VOSTOK EUROPE Lunokhod 2

Indeks: 6S30-6205213
Dostępny natychmiast
2 814,00 zł 3 310,99 zł
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Kolorowe zegarki męskie

To barwna kolekcja w której znajdziemy modele w różnych odcieniach koloru niebieskiego, pomarańczowego lub żółtego, jednak fani monochromatycznych dodatków skąpanych w czerni lub brązie, również znajdą tu coś dla siebie. Każdy zegarek posiada dwa wymienne paski w komplecie, które umożliwiają samodzielną zmianę charakteru dodatku, w zależności do naszego stroju lub planu dnia. Dołączony do zestawu śrubokręt umożliwia szybką i całkowicie samodzielną wymianę pasków w domowym zaciszu, bez konieczności wizyty w zakładzie zegarmistrzowskim.

Skórzany pasek z kolorowym przeszyciem doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, ponieważ skóra przyjemnie otula nadgarstek i czyni użytkowanie niezwykle komfortowym. Jeśli zdecydujemy się zabrać nasz zegarek z wodoszczelnością do 300 M/WR na trening, wizytę na pływalni czy na aktywny urlop, podczas którego planujemy nurkować ze sprzętem do kilkudziesięciu metrów, warto wyposażyć go w pasek wykonany z miękkiego silikonu, który będzie odporny na działanie wody oraz warunków atmosferycznych.

Barwne tarcze mimo umieszczenia na nich wielu informacji pozostają niezwykle czytelne dzięki masywnym indeksom oraz wskazówkom, wypełnionym dodatkowo cienkimi rurkami zawierającymi gaz trytowy, który podczas rozpadu powoduje świecenie. Dzięki nim godzinę odczytamy w całkowitej ciemności a także pod wodą. Gaz nie wymaga naświetlania i świeci przez cały czas z jednakową mocą.

Zegarki Lunokhod 2 - funkcje

Masywne, 49 mm koperty wykonane ze stali lub tytanu wyposażone zostały w zakręcane koronki oraz automatyczne zawory helowe, które docenią w szczególności osoby schodzące na duże głębokości. Ponadto, każda koperta zwieńczona jest obrotowym pierścieniem z naniesioną skalą minutową, który umożliwia pomiar czasu spędzonego pod wodą, bezpieczne wynurzanie a także dekompresję. Ponadto, zegarki wyposażone są datowniki informujące o aktualnym dniu miesiąca oraz tygodnia, tarcze 24-godzinne oraz chronografy. Funkcjonalność uzależniona jest od serca czasomierza, którym jest kwarcowy lub automatyczny mechanizm.

Rodzaj mechanizmu radzimy dobierać patrząc przez pryzmat warunków w jakich będzie on użytkowany oraz osobistych preferencji. Osobom zapracowanym, które nie mają czasu na regularne doglądanie werku rekomendujemy mechanizmy kwarcowe zasilane baterią wymagającą wymiany nie częściej niż raz na dwa lata. Zegarki automatyczne doskonale sprawdzą się osobom będącym w ciągłym ruchu, ponieważ zasilane są energią wytworzoną przez ruch ręki noszącej je osoby.

Zegarki zapakowane są w wodoszczelne walizki typu dry-box z miejscem do przechowywania zapasowego paska, narzędzia do jego zmiany oraz dołączonych do zakupu dokumentów. Po wyjęciu zawartości w walizce znajduje się miejsce na dwa zegarki Vostok Europe, dlatego to idealny wybór dla fanów marki, który rozpoczynają swoją przygodę z kolekcjonowaniem tych dodatków.

Vostok VEareOne 2021

W 2021 roku koperta zegarka Lunokhod została wybrana przez fanów marki, przy tworzeniu niepowtarzalnego projektu Vostok VEareOne 2021. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych oraz w aż 5 wariantach uwzględniających kolor oraz dołączone do zegarków akcesoria. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania