Filtry

Włączone filtry:
Producent
Kolekcja
Dostępność
Materiał Koperty
Wodoszczelność
Pokaż tylko
Zegarki Withings

Marka Withings powraca na rynek pod swoim logo po dwuletniej współpracy z firmą Nokia. Inteligentne zegarki Withings to modele hybrydowe łączące wskazówkowy mechanizm zegarkowy z dodatkowym wskazaniem funkcyjnym na małym ekranie LCD lub za pomocą dodatkowej wskazówki. To co niewątpliwie wyróżnia te zegarki Smartwatch na tle konkurencji to bardzo...

Marka Withings powraca na rynek pod swoim logo po dwuletniej współpracy z firmą Nokia. Inteligentne zegarki Withings to modele hybrydowe łączące wskazówkowy mechanizm zegarkowy z dodatkowym wskazaniem funkcyjnym na małym ekranie LCD lub za pomocą dodatkowej wskazówki. To co niewątpliwie wyróżnia te zegarki Smartwatch na tle konkurencji to bardzo długa żywotność baterii której nie trzeba ładować prawie codziennie jak w innych modelach z tego segmentu. Zegarki łączą się z dedykowaną aplikacją w telefonie Health Mate poprzez Bluetooth i korzystają z GPS w smartfonie. Withings to tanie zegarki smartwatch - ich cena to niewątpliwy atut obok eleganckiego designu.

Withings w swojej ofercie poza zegarkami ma również wagi, termometry oraz ciśnieniomierze a ich oferta stale się powiększa.

Więcej »
Produkt został dodany do porównywarki produktów!