Biżuteria German Kabirski

Biżuteria German Kabirski - pierścionki
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Srebro o próbie 925 to stop srebra z domieszką innych metali, w którym zawartość samego srebra wynosi 92,5 % objętości. Cząsteczki innych metali sprawiają, że srebro 925 jest materiałem twardszym oraz odpornym, zachowując jednocześnie właściwości połysku, odbijania światła oraz właściwości antybakteryjne. Przepiękne, oryginalne formy pierścieni zwieńczone są kamieniami szlachetnymi. Wybór jest spory i każda kobieta może wybrać pierścień z kamieniem, którego mocy w danej chwili potrzebuje.

Pierścionek z ametystem- symbolem harmonii, relaksu i duchowej czystości. Znany od starożytności i ceniony ze względu na piękno i swoje wyjątkowe właściwości. Chroni przed złymi myślami i nieszczerymi intencjami, przywraca równowagę i spokój, wycisza. Energia ametystu korzystnie wpływa na aktywność zawodową, łącząc kreatywność z efektywnością. Może okazać się cennym dodatkiem dla osób pełniących wysokie, odpowiedzialne stanowiska. 

Pierścionek z topazem- symbolem wielkiej siły i mocy, pozwalającym wyzbyć się złych myśli. Posiada niewiarygodną moc, potrafi uduchowić, rozwijać wewnętrzną stronę kobiecej natury, ciało i umysł. Pomaga w pokonywaniu wszelkich problemów, trudności, z którymi trudno sobie poradzić. To idealny kamień dla osób mających trudności z nawiązywaniem kontaktów. Topaz będzie pomocny w leczeniu depresji, zmęczenia, przesilenia i wyczerpania organizmu. Przyniesie ulgę przy migrenach, załagodzi ataki astmy i ułatwi szybkie zasypianie, zapewniając mocny sen. Osoby posiadające nadciśnienie powinny posiadać w swojej kolekcji topaz i nosić go blisko ciała, ponieważ obniża on ciśnienie krwi, leczy dolegliwości przewodu pokarmowego, koi bóle głowy i silne migreny.

Pierścionek z peridotem- minerałem znanym z historii jako „kamień słońca”. Dodaje odwagi w realizacji ważnych dla nas planów i marzeń, pomaga otworzyć się na innych ludzi. Uznawany jest również za kamień duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Jego kolor sprawia, że czujemy się lekko, spontanicznie i szczęśliwie. Dzięki niemu łatwo znajdujemy rozwiązania problemów. Przypisywana jest mu również lecznicza moc: pomaga w kłopotach trawiennych i oczyszcza organizm z toksyn. Nazwany „kamieniem nadziei” chroni przed depresją wzbudzając uczucie spokoju i optymizmu.

Pierścionek z szafirem-  kamieniem polecanym szczególnie zakochanym, ponieważ pomaga wzmocnić łączącą ich więź. Według wierzeń wschodnich to symbol zaklętej mądrości i skarbnica wszelakiej wiedzy. Chroni przed nieszczęściami, zapewniając czystość myśli i pogodę ducha. Wzmacnia dobrą intuicję, ułatwiając podjęcie trudnych decyzji. Od dawna przypisywano mu właściwości medyczne. Załagodzi bezsenność, wzmocni serce i oczy. Szafir pomoże także w walce z infekcjami i problemami dermatologicznymi.

Pierścionek z cytrynem- ze względu na żółtą barwę, cenionym kamieniem jubilerskim i kolekcjonerskim. To szlachetny kamień dobrobytu i sukcesu negocjacji. Wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Ułatwia naukę i dodaje siły na egzaminach. Ma również właściwości skupiające uwagę i emocje. Przeznaczony jest dla wszystkich osób przedsiębiorczych, dla których różnorodność sytuacji i szybkość działania są codziennością. Pomaga zachować równowagę pomiędzy różnymi sferami życia. 

German Kabirski urodził się w 1964 roku w Republice Dagestanu i reprezentuje starożytną kaukaską grupę ludności Lezghin. Projektowaniem biżuterii zajmuje od 2000 roku. Dzięki absolutnie niekonwencjonalnej formie tworzenia, prace jego zdobywają uznanie na całym świecie. Jest laureatem licznych nagród potwierdzających jego wybitność. Jego biżuteria, może stanowić idealne dopełnienie zarówno dla klasycznych, jak i casualowych stylizacji.

Srebrny pierścionek Kabirski, zapakowany w woreczek z logiem projektanta, idealnie nadaje się na prezent dla ukochanej, dla Przyjaciółki, dla Siostry... Gwarantujemy, że sprawi obdarowanej niesamowitą radość.

Pierścienie są duże, ale podpowiadamy jak je nosić w jednym z artykułów na naszym blogu. Na którym palcu nosić duży pierścionek. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania