Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar pierścionka
Materiał
Typ biżuterii
Biżuteria German Kabirski

German Kabirski urodził się w 1964 roku w Republice Dagestanu i reprezentantuje starożytną kaukaską grupę ludności Lezghin.

Projektowaniem biżuterii zajmuje od 2000 roku. Dzięki absolutnie niekonwencjonalnej formie tworzenia prace jego zdobywają uznanie na całym świece. G. Kabirski jest laureatem licznych nagród potwierdzających jego wybitność. ...

German Kabirski urodził się w 1964 roku w Republice Dagestanu i reprezentantuje starożytną kaukaską grupę ludności Lezghin.

Projektowaniem biżuterii zajmuje od 2000 roku. Dzięki absolutnie niekonwencjonalnej formie tworzenia prace jego zdobywają uznanie na całym świece. G. Kabirski jest laureatem licznych nagród potwierdzających jego wybitność.

Biżuteria Germana Kabirskiego to oryginalny design, wykorzystujący najnowocześniejsze techniki obróbki metali szlachetnych. Wyroby od tego projektanta nie tylko zdobią, ale również podkreślają osobowość noszących go kobiet, wydobywając ich naturalne piękno.

Większość prezentowanych pierścieni to przepiękne, oryginalne formy zwieńczone kamieniami szlachetnymi.

Modele wykonane ze srebra lub z połączenia srebra i elementów złoconych żółtym złotem.

Może stanowić idealne dopełnienie zarówno dla klasycznych, jak i casualowych stylizacji. Zapakowany w pudełko z logiem projektanta, idealnie nadaje się na prezent dla ukochanej, dla Przyjaciółki, dla Siostry...

Gwarantujemy, że sprawi obdarowanej niesamowitą radość.

Więcej »
Produkt został dodany do porównywarki produktów!