Zegarki Delbana

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Kolekcja
Mechanizm
Pokaż tylko
Zegarki Delbana

Delbana jest cenioną szwajcarską marką z prawie 100-letnią tradycją. Założona przez  Goliardo Della Balda w 1919 roku z impetem zdobyła serca miłośników zegarków. Wysoka jakość wykonania, dobre mechanizmy i unikalny design to wizytówka szwajcarskiego producenta. Mechanizmy w zegarkach Delbany to sprawdzone szwajcarskie Rondy oraz mechanizmy ETA....

Delbana jest cenioną szwajcarską marką z prawie 100-letnią tradycją. Założona przez  Goliardo Della Balda w 1919 roku z impetem zdobyła serca miłośników zegarków. Wysoka jakość wykonania, dobre mechanizmy i unikalny design to wizytówka szwajcarskiego producenta. Mechanizmy w zegarkach Delbany to sprawdzone szwajcarskie Rondy oraz mechanizmy ETA.

Historia Delbany jest nierozerwalnie związana z Polską, rynek wschodniej Europy był dla tego producenta szczególnie ważny, bowiem to tutaj wyjątkowa jakość i przystępna cena miały kluczowe znaczenie. Również dzięki temu Delbana to konkurencja dla najlepszych szwajcarskich marek.

W szerokiej ofercie Delbany znajdziemy klasyczne modele o ponadczasowym designie, lekko sportowe casualowe oraz kilka zahaczających o styl fashion. Tak doskonały wachlarz propozycji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Szykowne damskie zegarki ozdobione cyrkoniami będą błyszczeć na damskim nadgarstku i nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.
Natomiast męskie zegarki czy to na paskach skórzanych czy bransoletach w różnych konfiguracjach kolorystycznych zapewnią doskonały element stylizacji.


Więcej »

Podkategorie

Produkt został dodany do porównywarki produktów!