Zegarki BLOG - newsy, opinie, recenzje, testy i promocje

Black Friday czyli wielkie kuszenie

Black Friday czyli wielkie kuszenie

Zazwyczaj wszystko co dobre jest drogie, tuczące albo … przybyło do nas ze Stanów. Doskonałym przykładem jest Czarny Piątek - zakupowe święto zza wielkiej wody. Od kilku lat to doskonała okazja, aby nabyć swój obiekt pożądania w jedynej, tak atrakcyjnej cenie. Kto zatem dotychczas odwlekał zakup wymarzonego zegarka, to już za chwilę z łatwością będzie mógł wejść w jego posiadanie.
Konkurs „Odlotowy Czas”

Konkurs „Odlotowy Czas”

Listopad to miesiąc, który wielu z Was pewnie chciałoby wyciąć z kalendarza, zaszyć się gdzieś na ten czas w lesie lub w innym zamkniętym miejscu i wyjść z niego dopiero na Mikołajki, albo co poniektórzy dopiero na gwiazdkę. Choć w tym roku pogoda nas rozpieszcza, to jednak słońca nie jest za wiele i szara aura nas nie omija. Większość z nas zmęczona końcem roku ma mało optymistyczne myśli i nie jest skłonna do jakichkolwiek działań. Tak, koniec roku może oddziaływać na nas niezbyt zachęcająco. Jak nie popaść w melancholijny nastrój?Weź udział w naszym konkursie i daj się ponieść swojej wyobraźni!
5 powodów, dla których warto wybrać zegarki Junghans

5 powodów, dla których warto wybrać zegarki Junghans

Zakup ładnego samochodu pomaga wyróżnić się z tłumu, podkreślić  osobowość. Coraz częściej tę rolę przejmuje również zegarek. Bo marka i wygląd czasomierza potrafią zdradzić więcej, niż tysiące słów. Co więcej dziś, pod względem bogactwa, świat zegarków wcale nie jest uboższy, niż potężna motoryzacja. Ale tylko jeden producent potrafi się bawić wzornictwem w tak niepowtarzalnym stylu. Zegarki Junghans to Bauhaus i jego filozofia w najczystszej postaci. Powodów do dumy jest jednak więcej.
Zegarki Delbana czyli szwajcarskie zegarki na każdą kieszeń

Zegarki Delbana czyli szwajcarskie zegarki na każdą kieszeń

Co kraj, to obyczaj choć równie dobrze można powiedzieć, że co kraj to specjalność. I tak jak Francuzi mają swoje sery, Portugalczycy wino a Włosi skutery, tak zegarki są specjalnością Szwajcarów. To najbardziej pożądane czasomierze na świecie, i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wbrew pozorom ceny zakupu nie zawsze oscylują w okolicach kosmosu. Dowodzą tego zegarki Delbana.
Zegarki Cluse – dlaczego to najczęściej wybierane zegarki w kwocie do 500 zł?

Zegarki Cluse – dlaczego to najczęściej wybierane zegarki w kwocie do 500 zł?

John Galliano powiedział, że „ubrania nie znaczą nic, dopóki ktoś ich nie nosi”. I na temat zegarków z pewnością ma podobne zdanie. Bo te ładniejsze dopiero na ręku potrafią ukoronować niejedną, kobiecą kreację. Co więcej, dobra jakość potrafi mieć bardzo przyjazną cenę. Ale to nie jedyny powód, dzięki któremu zegarki Cluse podbiły świat. Jest ich znacznie więcej.
Zegarki Aviator Swiss Made  MIG-29 SMT – nie tylko dla zawodowców

Zegarki Aviator Swiss Made MIG-29 SMT – nie tylko dla zawodowców

Jest jedną z najwybitniejszych konstrukcji powietrznych, i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. MIG-29 to myśliwiec, który w spektakularny sposób za życia zapisał się na kartach historii. Najlepsi z najlepszych docenili  jego osiągi oraz wybitne możliwości. Limitowana edycja zegarków na jego cześć? Tak, to musiało się wydarzyć. Autorem wyjątkowej linii jest Aviator Swiss Made. Co czyni ją godną uwagi?
Najnowsze zegarki Tommy Hilfiger – bo moda jest od tego, aby bawić się nią na całego

Najnowsze zegarki Tommy Hilfiger – bo moda jest od tego, aby bawić się nią na całego

Natura nie znosi próżni. W świecie mody bywa podobnie. Koniec wakacji to początek jesienno-zimowych kolekcji które w sklepowych witrynach właśnie zaczynają kusić. Tommy Hilfiger jest światowym gigantem mody zatem o pokusie całkiem sporo wie. Dlatego też zadbał o powiew świeżości w swoim asortymencie czego owocem są nowe, bardzo oryginalne zegarki.
Seiko Prospex Save the Ocean – zegarek nie tylko dla nurków

Seiko Prospex Save the Ocean – zegarek nie tylko dla nurków

Pod rękawem swetra czują się doskonale. Ale jeszcze lepiej czują się pod wodą. Projektowane z myślą o nurkach skutecznie wkradają się również na salony. Ich wygląd to bowiem udana mieszanka sportu z tym, co mężczyźni cenią w zegarkach najmocniej. Divery cieszą się coraz większą rzeszą zwolenników a na horyzoncie stanął właśnie kolejny z nich.
Gotowe  na wszystko czyli zegarki Vostok Lunokhod-2

Gotowe na wszystko czyli zegarki Vostok Lunokhod-2

To, co wczoraj było niemożliwe, dziś dla człowieka stanowi codzienność. Apetyt zawsze rósł w miarę jedzenia i podbój kosmosu był jedynie kwestią czasu. Aż w końcu ludzkość zatriumfowała: w latach 70-tych został wysłany na Księżyc bezzałogowy łazik Łunokhod-2. Dziś zegarki Vostok Lunokhod-2 konstrukcją i technologią upamiętniają ten historyczny wyczyn.
Zegarki Aviator Swiss Made – najlepsi z najlepszych

Zegarki Aviator Swiss Made – najlepsi z najlepszych

Dla awiacji jest niczym The Rolling Stones dla rocka. MIG-29 to bowiem skrzydlata legenda. Gdy za sterami zasiada najlepszy pilot świata, na niebie rozgrywa się magiczny pokaz. A zespół akrobacyjny „Swifts” nie raz i nie dwa był tego najlepszym przykładem. Teraz kawałek tego show możesz mieć tylko dla siebie. Bo jest nim zegarek Aviator Swiss Made Professional z serii MIG. Przyszedł na świat jako limitowana edycja ale jest wyjątkowy nie tylko pod tym względem.
Produkt został dodany do porównywarki produktów!