Zegarki BLOG - newsy, opinie, recenzje, testy i promocje

Zegarki Aviator Swiss Made – najlepsi z najlepszych

Zegarki Aviator Swiss Made – najlepsi z najlepszych

Dla awiacji jest niczym The Rolling Stones dla rocka. MIG-29 to bowiem skrzydlata legenda. Gdy za sterami zasiada najlepszy pilot świata, na niebie rozgrywa się magiczny pokaz. A zespół akrobacyjny „Swifts” nie raz i nie dwa był tego najlepszym przykładem. Teraz kawałek tego show możesz mieć tylko dla siebie. Bo jest nim zegarek Aviator Swiss Made Professional z serii MIG. Przyszedł na świat jako limitowana edycja ale jest wyjątkowy nie tylko pod tym względem.
Zegarki Thom Olson – Kalifornia w najlepszym wydaniu

Zegarki Thom Olson – Kalifornia w najlepszym wydaniu

„Aby być niezastąpionym, zawsze trzeba być odmiennym” mawiała francuska kreatorka mody. Ile głów, tyle sposobów na osiągnięcie tego celu. Jednak chcąc zaistnieć w oczach otoczenia, nie musisz się posuwać do żadnej awangardy. Oryginalny zegarek zrobi to za ciebie. A zwłaszcza taki, którego wygląd możesz zmieniać każdego dnia.
Jaki szwajcarski zegarek wybrać?

Jaki szwajcarski zegarek wybrać?

W świecie zegarków to królewska rodzina. Szwajcarski rodowód stawia je w hierarchii równie wysoko, co błękitna krew. Czasomierze naznaczone jako „swiss made” to synonim klasy, luksusu i dobrego smaku. Nie dziwi zatem fakt, że na całym świecie stanowią obiekt pożądania. Wbrew pozorom nie trzeba zarabiać w sztabkach złota, aby móc sobie pozwolić na zakup „szwajcara”. Co oferuje rynek i na co warto się decydować?
Jaki prezent na Dzień Ojca?

Jaki prezent na Dzień Ojca?

Tata – opiekun, mentor, najlepszy przyjaciel. Za kilka dni obchodzi swoje święto, nadarza się zatem okazja do sprawienia mu radości. Ile głów, tyle pomysłów, ale tym sprawdzonym z pewnością jest zegarek. Klasyczny i ponadczasowy to doskonały prezent na Dzień Taty. Obecnie świat czasomierzy wybór daje całkiem spory. My podpowiadamy, na które męskie zegarki szczególnie zwrócić uwagę.  
Zegarki Kerbholz czyli to, co w naturze najlepsze

Zegarki Kerbholz czyli to, co w naturze najlepsze

Na początku służyło jedynie do opału. Człowiek szybko jednak zauważył jego inne zalety. Z drewna budowano bowiem budynki, podłogi, mosty oraz łodzie. Dziś, kiedy mogłoby się wydawać, że bardziej nowoczesne surowce skutecznie wyparły naturę, na arenę wkracza on – niemiecki producent zegarków z drewna. Poznaj ich wszystkie zalety.
Zegarki Ice Watch – dlaczego to najlepszy sprzymierzeniec lata?

Zegarki Ice Watch – dlaczego to najlepszy sprzymierzeniec lata?

To młoda, aczkolwiek odważna marka. Za sprawą światowych gwiazd i szczypty kontrowersji na jej sukces nie trzeba było długo czekać. Zegarki Ice Watch, bo o nich właśnie mowa, gromadzą dziś wokół siebie całe rzesze, nie tylko młodych, wielbicieli. W jaki sposób podbiły świat i co czyni je godnymi uwagi?
Zegarki Zeppelin czyli czym jest sterowiec

Zegarki Zeppelin czyli czym jest sterowiec

Na początku służyły do celów wycieczkowych. Ich potencjał nie umknął jednak uwadze wojska. W efekcie tego sterowce szybko zasiliły szeregi armii. Odegrały dużą rolę podczas Pierwszej Wojny Światowej. To bowiem za ich pomocą dokonywano nalotów nie tylko zwiadowczych, ale również bombowych. Dziś powszechnie znane „zeppeliny” stanowią na niebie znacznie bardziej egzotyczne widowisko. Co wspólnego ma z nimi zegarek?
Zegarki Rosefield – kobieca sztuka dodatków

Zegarki Rosefield – kobieca sztuka dodatków

„Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń” – mawiała Elizabeth Taylor. Są jednak producenci, dla których szczęście kobiet stanowi priorytet. A przecież co może dać więcej radości, niż zakupy? Gustowny dodatek zawsze cieszy, dlatego na rynek wkroczyły nowe damskie zegarki Rosefield.
Trendy wiosna 2018

Trendy wiosna 2018

Zimę od wieków żegnamy bez żalu. W Polsce topimy słomianą Marzannę a mieszkańcy Szwajcarii palą bałwana. Nie mniej ochoczo zrzucamy puch oraz korzuchy by wskoczyć w znacznie lżejsze ubrania. Mało kto robi to bez wyobraźni. Zresztą nikt nie musi. Jak co roku tak i w tym sezonie będą obowiązywać wiosenne trendy w modzie. Na co możemy być przygotowani?
Liga mistrzów czyli zegarek Citizen Jerzy Dudek Edycja Limitowana

Liga mistrzów czyli zegarek Citizen Jerzy Dudek Edycja Limitowana

Z jednej strony wybitny, polski bramkarz. Z drugiej legendarny, japoński producent. On był zawodnikiem drużyn światowego kalibru. Oni budują jedne z najtrwalszych zegarków na świecie. Kilka lat temu Jerzy Dudek i marka Citizen połączyli swoje siły. Dziś możemy podziwiać owoc tej współpracy.
Produkt został dodany do porównywarki produktów!