Traser Tactical Adventure

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Zegarek wojskowy Traser P66 Tactical –misja specjalna

Męskie zegarki z linii P66 Tactical Mission to wysokiej klasy zegarki wojskowe. Charakteryzuje je specjalnie skonstruowana podwójna koperta, doskonale zabezpiecza je przed kurzem, błotem, wodą, a także jest odporna na uderzenia. Tarcze zegarków wyposażone w technologię trigalight® zapewniają idealną czytelność wskazań czasu nawet w całkowitym mroku. Dodatkowo czasomierze z tej linii, spełniają rygorystyczne normy techniczne certyfikatu wojskowego MIL-PRF-46374G. Producent podarował użytkownikowi wysoką wodoszczelność-aż od 20 atmosfer, szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem oraz dokręcany dekiel i koronkę.

Wojskowy Traser P49 Special Pro- bądź bohaterem dnia

Zegarki z linii P49 Special Pro wykonane są zarówno z lekkiego tytanu jak i stali szlachetnej. Oczywiście wyposażone w technologię trigalight gwarantującą czytelność odczytu w każdych warunkach oświetleniowych.
To doskonała propozycja zegarków dla aktywnych mężczyzn, szukających niezawodnego zegarka taktycznego na długie lata. Standardem w tej kolekcji są również szafirowe szkła z wewnętrznym antyrefleksem, dokręcane dekle oraz zakręcane koronki. Dzięki ich wodoszczelność na poziomie 20 atmosfer, postrzegane są jak zegarki niezwykle wytrzymałe.

P 9 9 Q  T A C T I C A L -nowa odsłona Tactical Mission

Precyzyjny, wytrzymały i niezwykle funkcjonalny, tak można opisać ten bezkompromisowy zegarek taktyczny P99Q Tactical.
Woda, błoto, brud, pot, wstrząsy, różnice temperatur, to warunki w których zegarki z linii Q TACTICAL czują się
niczym ryba w wodzie.
Dla wyposażenia jednostek specjalnych niezwykle ważna jest precyzja, niezawodność, lekkość oraz funkcjonalność. Ekwipunek musi spełniać swoje przeznaczenie, niezależnie od sytuacji w jakiej znajdzie się żołnierz, w wodzie, na lądzie, w dzień lub w nocy. Jego sprawdzona specyfikacja pozwoli Ci ruszyć do każdej akcji.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania