Traser Classic

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

P67 Officer Pro Automatic posiadają oświetlenie trytowe oraz niezawodny mechanizm z automatycznym naciągiem, ETA 2824 w wersji Elabore, gwarantującego zwiększoną dokładność chodu. Koperty w tej linii wykonane są z brązu co nadaje im niepowtarzalnego uroku i elegancji.

P59 Aurora to jedne z delikatniejszych zegarków w całej palecie Trasera. To grupa modeli wyposażonych w dodatkowe funkcje takie jak druga strefa czasowa czy chronograf. Każdy z nich został wyposażony w technologię trigalight®, jednak to właśnie w tej linii można podziwiać najcieńsze rurki z trytem. Niektóre z nich mają średnicę 0,3 mm, pokazując kunszt i możliwości konstruktorów z Niederwangen. Nazwa „aurora” oznacza zorzę, zjawiskowy spektakl świetlny – a zegarki  z tej linii potrafią świecić w kilku kolorach, zapewniając nie tylko unikalny efekt wizualny, ale i gwarantując pewny odczyt czasu w każdych warunkach.

P59 Essential to linia inspirowana stylem miejskiego życia pełnego aktywności i wyzwań, gdzie elegancja i funkcjonalność są czynnikami nadrzędnymi. Czasomierze przykuwają uwagę doskonałym zestawieniem stali z czernią i błękitem, wykorzystują styl projektowania kopert z lat 60-tych i umiejętnie łączące modę vintage z nowoczesnymi technologiami.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania