Zegarki Smartwatch

Smartwatch - sklep
WITHWA107ALLINT ScanWatch Nova Blue WITHWA107ALLINT ScanWatch Nova Blue 2
  • -10%
Dostępny od ręki
Zegarki Withings

Withings ScanWatch Nova Blue

Indeks: WITHWA107ALLINT
Dostępny natychmiast
2 339,00 zł 2 599,99 zł
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Inteligentny zegarek w klasycznym designie

Producenci zadbali, aby przedstawiciele obydwu płci mogli sobie pozwolić na tego typu inteligentny zegarek. Dlatego też w naszym sklepie do kupienia jest zarówno smartwatch damski, jak również smartwatch męski. Pierwsze modele pojawiające się na rynku kilka lat temu posiadały wyświetlacze LCD i miały wygląd typowo sportowych czasomierzy. Ale od tamtej pory wiele się zmieniło.

Zegarek Smartwatch - jak to naprawdę działa?

Dziś coraz częściej smartwatch przybiera postać hybrydy. A to oznacza, że wyglądem przypomina elegancki zegarek, ale technologicznie to prawdziwy smartwatch. Co taki inteligentny zegarek może nam zaoferować? W naszym sklepie jest ich spory wybór ponieważ znajdują się w ofercie niejednego już producenta. Męski smartwatch Citizen Eco-Drive łączy się ze smartfonem za pomocą bluetooth. Zasilany jest światłem i posiada m.in. funkcję szukania telefonu. Dla panów dostępny jest również męski smartwatch Tommy Hilfiger. Ten zegarek typu smart m.in. wyświetla powiadomienia o nadchodzących połączeniach, wiadomości tekstowe oraz samodzielnie przełącza się pomiędzy pięcioma wybranymi strefami czasowymi. Idealny zegarek dla panów, którzy często podróżują.
O damski zegarek smartwatch zadbał Michael Kors. Marka oferuje typową hybrydę, czyli gustowny zegarek, który posiada szereg praktycznych funkcji. Do takich należą m.in.: wyświetlanie powiadomień z telefonu (połączenia przychodzące, wiadomości tekstowe), odmierzanie aktywności fizycznej, zdalne sterowanie aparatem, dzwonkami oraz muzyką. Całość zamknięta w stalowej kopercie, na gustownej, stalowej bransolecie. Smartwatch Michael Kors występuje w bogatej palecie kolorystycznej, co w przypadku pań jest ważną cechą.

Smartwatch i medycyna – para idealna

Smartwatch Withings to jedyny na rynku inteligentny zegarek z certyfikatem medycznym. To idealna propozycja dla kobiet i dla mężczyzn, o co zadbał producent wypuszczają linie w dwóch rozmiarach kopert 38mm i 40mm. Co więcej, jest to smartwatch w bardzo atrakcyjnej cenie. Wyróżnia go z tłumu nie tylko estetyczny i bardzo elegancki design, ale funkcjonalność. To zegarek typu smart, który monitoruje szereg aktywności fizycznych, a wybrane modele tego producenta to pierwsze na świecie, które prowadzą pomiar EKG i migotania przedsionków. Jest to efekt współpracy inżynierów i specjalistów z dziedziny kardiologii. Linia Scanwatch pozwala również na zbadanie poziomu saturacji krwi. Badanie tego typu zegarek wykona w dowolnym momencie. Wystarczy przyjąć wygodną, stateczną pozycję i wcisnąć koronkę. Wyniki badań są do pobrania po 30 sekundach w dedykowanej dla tego zegarka aplikacji. Ich zapis może stanowić dokumentację podczas wizyty lekarskiej, a warto pamiętać, że migotanie przedsionków jest przyczyną aż 30% udarów mózgu. Ponadto zegarek ten mierzy jakość i długość snu, ilość kroków i spalone kalorie. Jednym słowem doskonały towarzysz na co dzień.

Rozwój inteligentnych czasomierzy

Kiedyś o typowo sportowym wyglądzie, dziś smartwatch to bardzo stylowy zegarek. Stworzy udaną kompozycję nie tylko z t-shirtem, ale także elegancka koszulą, a oferowane funkcje przydadzą się nie tylko poza biurem.

Zegarki Withings są dostępne w naszym sklepie z zegarkami w Warszawie. Do każdego modelu dołączamy instrukcję w języku polskim ułatwiającą użytkowanie anglojęzycznej aplikacji. Zapraszamy!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania