Zegarki Bering

Zegarki Bering

W dniu, kiedy duński biznesmen i podróżnik Rene Kaerskov wysiadł z helikoptera na mroźnej ziemi Arktyki w 2008 roku, nie miał pojęcia, że w ten sposób rozpocznie się nowa epoka.
Moment dotknięcia cudownego, nieprzemijającego, wiecznie trwającego lodu przyczynił się do powstania delikatnej, czystej w formie, a zarazem silnej i bardzo pięknej lini...

W dniu, kiedy duński biznesmen i podróżnik Rene Kaerskov wysiadł z helikoptera na mroźnej ziemi Arktyki w 2008 roku, nie miał pojęcia, że w ten sposób rozpocznie się nowa epoka.
Moment dotknięcia cudownego, nieprzemijającego, wiecznie trwającego lodu przyczynił się do powstania delikatnej, czystej w formie, a zarazem silnej i bardzo pięknej linii zegarków - Bering TIME.

Dokładnie 280 lat temu, duński podróżnik i żeglarz, Vitus Bering rozpoczął swoją niezwykłą przygodę: w 1728 roku wypuścił się w podróż po oceanie otaczającym Arktykę. Był on pierwszym Europejczykiem, który odkrył Alaskę. Jedna ze stref czasowych nosi jego imię: Bering-Time

Obaj Duńczycy: podróżnicy Vitus Bering oraz Rene Kaerskov byli ogniwem łączącym ideę powstania marki zegarków BERING.

Zegarki Bering są perfekcyjną kombinacją niezwykle wytrwałych materiałów i bardzo delikatnego i cieniutkiego designu.

Piękno Arktyki jest inspiracją dla każdej części zegarka Bering. Bering skupia w sobie minimalistyczy duński design i niezwykłą siłę i wytrzymałość materiałów użytych do produkcji zegarków.

Bering to marka, która skupia w sobie prostotę formy i niezwykłe zamiłowanie do detali.

Marka Bering, co istotne w jej historii, uczestniczy w kampanii, której celem jest ochrona środowiska i niedźwiedzi polarnych.
Za każdy sprzedany zegarek, marka przekazuje organizacji “Polar Bears International” 15 dolarów.
Swoimi funduszami wspiera również kampanię walki z rakiem piersi w Stanach Zjednoczonych.

Na dzień dzisiejszy Bering obecny jest w 50 krajach na świecie i nadal projektuje zegarki w zgodnie ze swoimi rdzennymi założeniami. 
Zegarki Bering są znane z wysokiej jakości mechanizmów oraz szafirowych szkieł.
Sprzedawane są z 3 letnią gwarancją co wyróżnia je pośród wielu marek z tej półki cenowej.

 

 Więcej »

Podkategorie

Produkt został dodany do porównywarki produktów!