Vostok Europe Anchar

zegarek męski Vostok Europe Anchar 6S21-510C582 zegarek męski Vostok Europe Anchar 6S21-510C582 2
  • -10%
Dostępny od ręki
Zegarki Vostok Europe

VOSTOK EUROPE Anchar Chrono

Indeks: 6S21-510C582
Dostępny natychmiast
2 808,00 zł 3 120,99 zł
zegarek męski Vostok Europe Anchar zegarek męski Vostok Europe Anchar 2
Dostępny od ręki
Zegarki Vostok Europe

VOSTOK EUROPE Anchar

Indeks: NH35A-510A522
Dostępny natychmiast
2 710,00 zł
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Vostok Europe Anchar - funkcje

Zegarki charakteryzuje przede wszystkim wysoka wodoszczelność masywnych kopert, określana na 300 M/WR. Dzięki niej możemy być pewni, że woda nie przedostanie się do wnętrza koperty nawet podczas nurkowania ze sprzętem do kilkudziesięciu metrów. Aby odczyt był komfortowy niezależnie od warunków w jakich się znajdujemy, wskazówki oraz indeksy zegarków zostały wyposażone w drobne, szklane rurki wypełnione gazem trytowym, którego żywotność określa się na nawet 25 lat. Gaz zapewnia o nawet 100 razy mocniejsze świecenie, niż inne dostępne na rynku substancje. Ponadto gaz świeci przez cały czas z takim samym natężeniem, nie wymagając przy tym obecności źródła światła.

Masywne koperty zegarków o średnicy 48 mm ozdobią męskie nadgarstki, podkreślając charakter noszącej je osoby. Gama kolorystyczna kolekcji umożliwia wybranie odpowiedniego modelu zarówno wielbicielom kolorowych, odważnych dodatków jak i stonowanych akcesoriów, które wtapiają się w każdą stylizację. Każdy zegarek sprzedawany jest w komplecie ze skórzanym paskiem z przeszyciem oraz silikonowym paskiem, na przykład w niebieskim kolorze, który świetnie zaprezentuje się na przykład latem, na tle opalonej skóry.

Koperty zegarków wykonane są z klasycznej stali, tytanu a nawet brązu. Stalowe koperty spotkamy w odcieniu srebra jak również pokryte czarnym PVD, zapewniającym im ciekawy, matowy wygląd. Tytanowe koperty szczególnie polecamy osobom skłonnym do alergii i tym, którym zależy na lekkim dodatku, nie obciążającym nadgarstka. Propozycja z brązu zainteresuje z pewnością fanów stylu vintage, ponieważ brąz podczas użytkowania pisze własną "historię" patynując się i zmieniając barwę w zależności od warunków w jakich jest użytkowany.

Mechanizm kwarcowy czy automatyczny?

W kolekcji Anchar wymarzony dla siebie zegarek znajdą zarówno fani klasycznych jak i nowoczesnych rozwiązań. Dla osób aktywnych, będących w ciągłym ruchu rekomendujemy zegarki automatyczne, wyposażone w mechanizmy zasilane ruchem ręki właściciela NH35A. Zegarki nie wymagają wymiany baterii ani codziennego nakręcania. Umieszczony w ich wnętrzu rotor wprawiany jest w ruch podczas pracy nadgarstka właściciela. Kwarcowe zegarki to natomiast idealne rozwiązania dla osób zapracowanych, które nie będą miały czasu na pilnowanie werku. Wystarczy co dwuletnia wymiana baterii w autoryzowanym serwisie lub zaufanym zakładzie zegarmistrzowskim, aby zapewnić mu nieprzerwaną pracę. To również doskonałe rozwiązanie dla osób, które na co dzień wykonują na przykład siedzącą pracę biurową i nie będą w stanie zapewnić odpowiednich warunków zegarkom mechanicznym.

Wszystkie zegarki z kolekcji Anchar zapakowane są w wodoszczelne walizki typu dry-box, w których można przechowywać dodatek wraz z dołączonymi do zakupu dokumentami, czyli instrukcją obsługi oraz kartą dwuletniej gwarancji, autoryzowanego serwisu. W Walizce znaleźć można również wymienny pasek do czasomierza oraz narzędzie do jego wymiany, tak aby mogła ona być przeprowadzona całkowicie samodzielnie, w domowych warunkach.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania