Zegarek VOSTOK EUROPE Rocket N1Jeziorak NH38-225A480
pudełko i gwarancja do Vostok Europe 6S21-225A468
limitowany zegarek - jezioro Mamry Polska 6S21-225A468
Zegarek VOSTOK EUROPE Rocket N1Jeziorak NH38-225A480
pudełko i gwarancja do Vostok Europe 6S21-225A468
limitowany zegarek - jezioro Mamry Polska 6S21-225A468

VOSTOK EUROPE Rocket N1 Jeziorak

NH38-225A480

Dostępny już wkrótce

1 990,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

PRZEDSPRZEDAŻ- dostępność MAJ/CZERWIEC 2024

Dodatkowe informacje:

 • zegarek męski NH38-225A480
 • limitowany zegarek- specjalne wydanie na rynek Polski
 • 200 sztuk
 • mechanizm automatyczny NH38
 • open heart
 • sekundnik
 • fosforyzujące wskazówki i punkty godzin
 • obrotowy pierścień nurkowy
 • dedykowany dekiel zegarka- na szkle
 • na tarczy współrzędne GPS jeziora
 • pasek gumowy 22mm
 • pudełko specjalne 

Opis

VOSTOK EUROPE Rocket N1Jeziorak NH38-225A480

Zegarek Vostok Europe Jeziorak NH38-225A480 to kolejny wyjątkowy limitowany zegarek, zaprojektowany z myślą o polskich Klientach i dla wielbicieli marki Vostok Europe. Oparty na kopercie z linii Rocket N-1 Chrono, powstał jedynie w ilości 200 egzemplarzy, co jest naprawdę niewielką liczbą sztuk i jest odpowiedzią producenta na szerokie zainteresowanie poprzednim modelem Mazury, wydanym na rynek w 2023 roku.
Wierzymy, że tak jak poprzednie modele Vostok Europe Jeziorak, będzie niezwykle rzadko spotykany, wręcz jedyny w swoim rodzaju. Według nas będzie białym krukiem w wśród kolekcjonerów litewskich zegarków, jakich przez ponad dekadę jest dużą ilość na naszym rynku.

Jeziorak jest najdłuższym oraz szóstym pod względem wielkości jeziorem w Polsce. Jego tafla ma powierzchnią ponad 31 kilometrów kwadratowych, a ukształtowanie jest bardzo urozmaicone przez półwyspy i zatoki. To jedno z idealnych miejsc nadających się do wędkowania. Okolice jeziora wypełnione są ośrodkami wypoczynkowymi, jak również wypożyczalniami sprzętów wodnych. Częściowo znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego. Fanów literatury ucieszy fakt, a pewnie nie zaskoczy, że to właśnie tutaj rozgrywała się akcja książki “Nowe przygody Pana Samochodzika”. W okolicach można podziwiać przepiękną Iławę, średniowieczny układ urbanistyczny oraz wiele świeckich i sakralnych zabytków.

Cyferblat zegarka NH38-225A480 jest niebieski, ozdobiony wzorem fal, nawiązujących do tych występujących przecież często na polskim jeziorze . Na godzinie 12, jak zawsze producent umieścił logo marki znalazło się logo marki, rodzaj mechanizmu oraz wodoszczelności (do 200 metrów). 

Z lewej strony mamy widoczny mechanizm, a po prawej szkic żaglówki z nazwą jeziora. 

W tarczę wkomponowane zostały także informacje o położeniu geograficznym jeziora. 

Na zegarku odczytamy godziny oraz minuty, a producent zadbał o to aby można było odczytać czas podczas zmroku, umieszczając na wskazówkach i punktach godzin superluminową powłokę.

Tarczę chroni solidne szkło mineralne K1.  Przejrzyste, odporne na uderzenia i trudne do zarysowania. Z racji, że ten limowatny zegarek znalazł się w sportowej linii Rocket N1, zegarek ma  podwyższoną wodoszczelności, która sprawia, że użytkownik czasomomierza może w nim pływać oraz przemierzać morskie głębiny. Dodatkowo wokół tarczy zastosowany został obrotowy bezel ze skalą dla nurków. Punkt “0” zaznaczony został żółtym trójkątem i luminescencyjną kropką, a pierwsze dwadzieścia minut skali wyróżnione jest kolorem zielonym, przechodzącym w pozostałe czterdzieści w przyjemny niebieski odcień. 

Ta specjalna seria zegarków Vostok Europe w Polsce jest warta uwagi. Począwszy od tego, że projekt został zainspirowany polskim jeziorem, limitacja liczy zaledwie 200 sztuk, co pozwala liczyć na wzrost wartości w przyszłości, a kończą na tym, iż według nas to niezwykle udany projekt łączący w sobie energetyczne kolory oraz odzwierciedlający piękno polskiej natury.
Zegarek Vostok Europe Jeziorak zapakowany jest w specjalne, ekologiczne pudełko z gwarancją oraz instrukcją w języku polskim.

Szczegóły produktu

Dostępność
Dostępny już wkrótce
Typ
Męski
Mechanizm
Automatyczny
Szkło
Mineralne
Pasek/Bransoleta
Pasek silikonowy
Materiał Koperty
Stalowa
Kolor koperty
Srebrny
Średnica
46.0
Wysokość
17.0
Wodoszczelność
200 M/WR
Tarcza
Okrągła
Gwarancja
24 miesiące
Styl
Sport
Kolekcja
Rocket N1

Komentarze

Brak opini

Zobacz także

Centrum Sprzedaży Internetowej Cezary Janicki Opinie z ekomi-pl.com
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania