Lato, lato czeka! A wraz z latem Oris Aquis – jego największy sprzymierzeniec

W tym roku lato daje nam się we znaki bardziej niż zazwyczaj. Zmienia nam garderoby, zalewa nas falą gorąca, wymaga dodatkowego akcesorium, które niesie chwilę wytchnienia, np. wachlarz do ręki albo wiatrak do domu. Jednak to samo lato sprawia, że co wieczór dłużej dane nam jest oglądać dzień, że przyjemne wieczory kończą się znacznie później, że możemy odsłonić spragnione słońca ciało, że w końcu wpisujemy sobie w kalendarz „urlop, pakujemy walizki i lecimy zwiedzić kolejny kawałek Polski bądź świata. A …. jeśli już jesteśmy przy pakowaniu, to możemy podpowiedzieć Wam jednego z najlepszych towarzyszy podróży wśród zegarków. Do tej rekomendacji niezbędny nam będzie Oris Aquis.  

Oris Aquis Date

Co łączy Porto Santo, Bolonia Beach i wybrzeże Świnoujścia ze szwajcarską marką zegarków?

Zagadka jest prosta do rozwiązania. Każda ze wspomnianych lokalizacji to plaża. Dwie najpiękniejsze w Europie i jedna dobrze znana niejednemu Polakowi. Wybierając się na odpoczynek w rejon wilgotny, pełen możliwości zmoczenia czy zachlapania, warto pamiętać, by cały sprzęt, który mamy ze sobą (np. telefon) odpowiednio zabezpieczyć, a jeśli jest możliwość, to uzbroić się w wodoodporny. Taki jest właśnie zegarek Oris Aquis, który przyda się na wyprawach nie tylko jako narzędzie do odmierzania czasu, ale też jako wsparcie dla bezpieczeństwa.

szwajcarski zegarek oris bransoleta i pasek

W klasycznym scenariuszu spokojnych wakacji na piaszczystym wybrzeżu mamy pewność, że męskie zegarki Oris Auis mogą z właścicielem przebywać w wodzie i nurkować dzięki wodoodporności do 300 M/WR, a gdy słońce się schowa dalej będzie możliwy odczyt godziny dzięki wskazówkom i indeksom wypełnionym SuperLuminova. Idealni reprezentanci to ORIS Aquis Date, limitowana seria Oris Aquis Whale Shark Limited Edition (dodatkowo wspierająca zagrożone gatunki rekinów) i ORIS Aquis Date Calibre 400. „Zegarkowych” pasjonatów zainteresuje fakt, że seria z tym mechanizmem ma 10-letnią gwarancję działania od producenta!

Oris Aquis Whale Shark Limited Edition

Wakacje dla głodnych wrażeń

Szwajcarskie zegarki Oris określa się mianem do nurkowania, a wszystko dzięki specjalistycznym parametrom. Prócz wspomnianych wyżej dodatkowo mamy w nich szczelną, solidną konstrukcję, i szkło odporne na zarysowania. Zabierając ten czasomierz w ekstremalne warunki możemy być pewni, że sprawdzi się niezawodnie. Panie będą zachwycone wariantem w kobiecej odsłonie - ORIS Aquis Lady Date z tymi samymi parametrami choć z mniejszą tarczą dedykowaną zgrabniejszym nadgarstkom.

Oris mechanizm 400

Zegarki damskie i męskie Oris Aquis – trwałość i piękno

Już czas, aby tego lata przetestować linię Oris – sprzymierzeńca letnich upałów i wodnych przygód. Prócz jego możliwości, które przydają się w wodzie trzeba wspomnieć, że prezentuje się idealnie nie tylko do skafandra nurkowego, ale również jako dodatek do codziennego stroju i wyjściowego outfitu. Polecamy zapoznać się z całą dostępną kolekcją w naszym sklepie e-zegarek.pl, która dostępna jest w atrakcyjnych cenach.

mechanizm oris 10 lat gwarancji

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).