Steruj z Zeppelin Hindenburg - luksus na męskim nadgarstku

Niemiecki gigant, majstersztyk technologiczny i towarzysz niejednej podróży przez ocean. Ten krótki opis może dotyczyć zarówno niemieckich sterowców pasażerskich jak i zegarków Zeppelin Hindenburg. W tych małych, stylowych czasomierzach w stylu retro zamknięto majestat podniebnych statków, odwagę i męstwo pilotów i klasykę wykonania. Zdobiąc męskie nadgarstki dodaje pewności siebie, prestiżu, poważania i wskazuje komu można „oddać stery”. Nie bez powodu to jeden z ulubionych zegarków dla pilotów. Przejmij prowadzenie w życiu i biznesie wraz z męskim zegarkiem Zeppelin Hindenburg!

Męski zegarek Zeppelin LZ129 Hindenburg – blask, który oświetla innych

Gdy w 1936 roku sterowiec Hindenburg wzbił się w powietrze nie było wątpliwości, że jest godnym następną poprzednika LZ 127 Graf Zeppelin Oba pasażerskie statki były synonimem luksusu przypadającego na lata 40-ste XX w. Ich konstruktor– kreatywny hrabia Ferdynand tak je opracował, że do dziś wprawiają w osłupienie.  Nie inaczej wygląda sprawa z czasomierzami, które również wyszły spod jego ręki. Kunszt, jakim wykazał się przy szczegółowym projektowaniu statków, włożył w malutkie zegarki symbolicznie oznaczając je logo z miniaturowym sterowcem. Tak jak kiedyś podniebne statki na chwilę przysłaniały słońce przelatując nad miastami, tak dziś zegarki Zeppelin często przysłaniają inne modele czasomierzy. Warto z tego skorzystać.

zegarki zeppelin

Zaproś na pokład swój niemiecki zegarek męski 

Dlaczego określamy te zegarki jako wyjątkowe? Od początku istnienia marki producent dba o spójność kolekcji. Modele Hindenburg to bardzo klasyczni strażnicy czasu – okrągłe koperty, wyraźne indeksy godzinowe, skórzane paski i charakterystyczne wypukłe szkło. Dzięki tym charakterystycznym elementom zawsze wyróżniają się z tłumu i zachowują autonomię wśród przedstawicieli zegarków retro. Często ich właściciele cieszą się nimi długie lata bo „Madei in Germany” to oznaka solidnie wykonanej pracy i dbałości o szczegóły. Jeśli poszukujesz zegarka, który będzie sprawnym i niezawodnym towarzyszem podróży i biznesowych spotkań, a dodatkowo zachwyci klasycznym designem i wpasuje się w niemal każdą stylizację to zdecydowanie warto rozważyć kolekcje Zeppelin Hindenburg. Po pięknie zapakowane egzemplarze z 2 letnią gwarancją zapraszamy do sklepu e-zegarek.pl!

zegarki zeppelin hindenburg

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).