Vostok Europe VEareONE 2021 – fani ponownie wybrali swój wymarzony zegarek!

Gdy rok temu twórcy marki Vostok Europe ogłaszali wyjątkową inicjatywę dla swoich fanów, chyba sami do końca nie byli świadomi jakiego rozmachu nabierze projekt #VEareONE. Właściciele czasomierzy tego producenta i fani z całego świata zaangażowali się, by wspólnie stworzyć symbol jedności, całości i wsparcia w  dobie globalnego kryzysu. Powstała limitowana edycja zegarków, która po dziś błyszczy na nadgarstkach 599 osób, z każdego krańca świata. Historia zatoczyła koło i dziś opowiemy o kulisach drugiej już edycji akcji i chętnie dowiemy się, który z dwóch zwycięskich modeli Wam bardziej przypada do gustu.

Wierność i aktywność fanów najlepszym miernikiem jakości

W 2020 roku, nawiązując do ówcześnie panujących warunków dyktowanych przez pandemię COVID-19 inżynierowie we współpracy z niezawodną opinią fanów zegarków Vostok Europe stworzyli wyjątkowy czasomierz – Vostok Europe VEareOne. Przez kilka tygodni, poprzez internetowe ankiety można było głosować na jego kształt, rodzaj paska, mechanizm,  kolorystykę, akcenty i dodatkowe funkcjonalności. Śledziliśmy z podekscytowaniem poszczególne etapy i na bieżąco komunikowaliśmy na naszych social media. Tysiące fanów e-zegarek.pl również oddało swój głos. Efekt? Piękny, przyciągający wzrok zegarek z dwoma paskami w zestawie, stworzony wedle życzenia.

zegarek VOSTOK EUROPE VEareOne

Druga edycja, więcej możliwości – nie przejdziesz obojętnie obok tych zegarków

Tegoroczny finał akcji różni się głównie w jednej kwestii – do rąk właścicieli trafi nie jeden, lecz dwa warianty zegarka w 5 dostępnych zestawach dla kupujących. Wszystko za sprawą bardzo wyrównanej punktacji. Jako, że #VEareONE to ukłon w stronę fanów, również w tej kwestii producent zdecydował się podążyć za ich werdyktem. Przebieg, wyniki głosowania i wizualizacje zegarków znajdują się na kanale Facebook Vostok-Europe. Każdy model ma być wyposażony w hybrydowy mechanizm automatyczny PX84, wykonany częściowo z tytanu i wyjątkowo wodoszczelny.

mechanizm Seiko PX84A

Vostok Europe VEareOne – zegarek marzenie!

Producent rozpieszcza fanów i każdy kto zdecyduje się na rezerwację wygranego modelu  może liczyć, m.in. na personalizowany grawer na deklu. Trwają zapisy na przedpremierowe zamówienia, które składać można do 14 czerwca u autoryzowanych sprzedawców. W naszym sklepie oczywiście również można takiego dokonać. Zapraszamy do zamówień!

limitowany zegarek vostok europe

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).