Zazwyczaj wszystko co dobre jest drogie, tuczące albo … przybyło do nas ze Stanów. Doskonałym przykładem jest Czarny Piątek - zakupowe święto zza wielkiej wody. Od kilku lat to doskonała okazja, aby nabyć swój obiekt pożądania w jedynej, tak atrakcyjnej cenie. Kto zatem dotychczas odwlekał zakup wymarzonego zegarka, to już za chwilę z łatwością będzie mógł wejść w jego posiadanie.

Marylin Monroe mawiała, że „pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy”. O mocy tych słów niech świadczy fakt, że owe zakupy doczekały się swojego święta. Jest nim pierwszy piątek, tuż po Święcie Dziękczynienia, określany jako Black Friday. Tysiące sklepów w Stanach Zjednoczonych pracuje przez całą dobę na pełnych obrotach oferując tak duże, niespotykane w ciągu roku, przeceny. Efekt? Od wielu lat blisko 100 milionów Amerykanów daje się wciągnąć przez ogromny wir zakupów.

Teorii tłumaczących genezę Black Friday jest kilka. Jedna z nich mówi,  że nazwa ta pochodzi z lat 60-tych XX wieku. W związku z wyprzedażami, które miały miejsce w Filadelfii, na ulice wyległ tak ogromny tłum, że konieczna była interwencja policji. Z kolei inna wersja głosi, że tego dnia handlarze zaprzestawali używania czerwonego atramentu do podkreślania strat w dokumentach księgowych, aby zastąpić go czarnym do zapisywania zysków.

Amerykańskie, doroczne wydarzenie zostało ciepło powitane również w naszym kraju. W efekcie tego Czarny Piątek to bardzo duże przeceny występujące tylko raz do roku. Wiemy, że zegarek stanowi nieodłączny element każdej garderoby. Dlatego Czarny Piątek to wyprzedaże, którymi będzie się można cieszyć również w naszym sklepie. Zeszłoroczny sukces jedynie utwierdził nas w przekonaniu, że w tym roku idziemy o krok dalej.
A tym z pewnością będzie wysoki rabat na wszystkie zegarki. Również po zarejestrowaniu się w naszym sklepie. Propozycja jest bardzo kusząca zwłaszcza, że jako internetowy butik już na starcie mamy niższe ceny od tych, z którymi można się spotkać w tradycyjnych sklepach. Forma płatności absolutnie nie ma tu znaczenia. Niezależnie zatem od tego, czy zdecydujesz się zapłacić kartą, tradycyjnym przelewem czy też zakupić zegarek na raty 0%, cena i tak będzie obniżona.

Posiadamy potężną ofertę. Jej znaczna część dostępna jest u nas od ręki co skutecznie pozwala nam skracać czas wysyłki. Podobno czekanie uszlachetnia ale my wiemy, że klient swój wymarzony zegarek chce jak najszybciej wziąć do ręki.
I decydując się na zakup w naszym sklepie może. A dodatkowo niech cieszy fakt, że wysyłka jest u nas bezpłatna.

Czarny Piątek ruszy w naszym sklepie 23.11 i będzie trwać do końca weekendu. To doskonała okazja, aby spełnić nie tylko swoje marzenia o wybranym zegarku ale również uszczęśliwić swoich bliskich.
Święta Bożego Narodzenia przyjdą szybciej, niż myślisz. Gorączce przedświątecznych zakupów można dać się zaskoczyć, ale można równie dobrze tego uniknąć.
To wybór, który należy do Ciebie.