Zegarek męski Smartwatch

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Zegarek męski smartwatch

Odpowiedzią japońskiego Citizena na pojawiające się zegarki smart jest model Citizen Eco Drive Bluetooth, kombinacja zegarka z funkcjami Hybrydy. Czasomierz wyposażony został w mechanizm Eco-Drive, dzięki któremu nie ma potrzeby wymiany baterii, a  za pośrednictwem Bluetooth’a łączy się z telefonem w systemie Android lub iOS. W cenie do dwóch tysięcy złotych można wybrać opcję na kauczukowym pasku lub bransolecie w wersji stalowej czy czarnej. Ten męski zegarek Smartwatch posiada wieczny kalendarz, chronograf, drugą strefę czasową, alarm i rezerwę chodu. Mamy również dostępną funkcję szukania telefonu przy czym zakres łączności między zegarkiem a smartfonem to maximum 10metrów. Zegarek ma sporych rozmiarów kopertę 46mm, także wybiorą go raczej mężczyźni z dużym nadgarstkiem. Plusem jest wysoka wodoszczelność zegarka, do 100 metrów.

Propozycja męskich zegarków smartwatch płynie również od marki Tommy Hilfiger. Zegarek męski TH 1791298 w cenie 1000 złotych ma stalową kopertę z bardzo klasyczną tarczą. W zegarku mamy szybkie przełączanie pomiędzy wybranymi 5-cioma strefami czasowymi oraz wyświetlanie powiadomień o przychodzących wiadomościach SMS, e-mail, z mediów społecznościowych czy zdarzeń zaplanowanych w kalendarzu. Stalowa koperta jest nieco niższa niż u Citizena, dzięki czemu bez problemu mieści się pod męską koszulą.

Godną polecenia propozycją męskiego zegarka smartwatch jest zegarek Activite Steel HR Black od francuskiej marki Withings. Świetny design 40mm koperty idealny dla mężczyzny który lubi mieć klasykę ale nowe technologie nie są mu obojętne.  Ten męski zegarek hybrydowy posiada monitor aktywności fizycznej, mierzy tętno, zmierzy ilość przebytych kroków, pokaże spalone kalorie oraz jakość i długość snu. Na zegarku odczytamy również powiadomienia z telefonu bowiem łączy się on z aplikacją Health Mate. Zaletą jest cichy alarm wibracyjny i żywotność baterii do 25dni.

Withings posiada też w swojej ofercie zegarki z pomiarem EKG. Idealny smartwatch dla mężczyzn dbających o swoje zdrowie.

Obecnie zegarki męskie smartwatch to stylowe czasomierze które już nie tylko dobrze wyglądają w połączeniu z luźnym ubiorem, ale również idealnie współgrają z eleganckim ubiorem na służbowym spotkaniu, codziennej pracy w biurze a także jako zegarek do garnituru.

Jako sklep z zegarkami który mocno skupia się na standardowych czasomierzach, nie ograniczamy swojej oferty i jesteśmy otwarci na coraz to nowsze technologie, a te w coraz to szybszym tempie wkraczają w zegarkowy świat.

Czym zaskoczą nas jeszcze producenci? Tego nie wiemy, ale jesteśmy czujni. Mężczyźni lubiący zegarki i nowe technologie mogą spać spokojnie. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania