---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "LP_zegarki" ---------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "TYP_zegarki" ---------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Others_zegarki" ----------------------------------------------------------------------------------------------

AVIATOR Swiss Made MIG-29 Cockpit GMT M.1.12.5.053.6

M.1.12.5.053.6

Aviator

Wysyłka do 48H

Dodatkowe informacje:

  • zegarek naręczny
  • mechanizm kwarcowy Ronda 515.24H
  • datownik
  • funkcja GMT
  • wskazówki i indeksy pokryte warstwą Superluminowa
  • pasek rozmiar 30mm/24mm
  • na deklu wygrawerowany model samolotu Mig
  • swiss made
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

2 034 zł brutto

2 260 zł brutto

-10%

Kolekcja zegarków Aviator - MiG wyposażona jest w elektroniczne mechanizmy o bardzo dużej różnorodności realizowanych przez nie elementów wskazań i funkcji dodatkowych. Od modeli najprostszych, posiadających mały sekundnik i panoramiczny datownik, przez wersje ze stoperami (w tym także wersji z doganiającym sekundnikiem), wskazaniem drugiej strefy czasowej, alarmem, do posiadających skale tachometru, dodatkowe suwaki pozwalające na przeliczenie szybkości w węzłach na kilometry na godzinę lub kontrolę zużycia paliwa. Modele te posiadają ozdobnie wygrawerowany dekiel, przedstawiający wizerunek samolotu MiG. Choć jest on uzyskany dzięki zaznaczeniu kilkoma tylko liniami i wypukłościami, to stalowa maszyna wydaje się być w ruchu.


AVIATOR MIG-29 Cockpit ma bardzo ciekawą historię powstania. Pomimo różnic czasowym i zmęczenia po długim locie, projektant zegarka rozpoczął pracę nad nim tuż po powrocie z amerykańskiej bazy lotniczej. To właśnie tam w kokpicie samolotu Mig-29 powstała pierwsza myśl o stworzeniu nowego modelu zegarka. Design zegarka lekko zmodyfikowany nawiązuje jednak do wnętrza zegarów pokładowych w samolocie. Model M.1.12.5.053.6 wyposażony jest w datownik i funkcję drugiego czasu GMT. Pasek wykonany jest z kauczuku, dzięki czemu nie szkodzi mu kontakt z wodą.

Dostępność Wysyłka do 48H
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Szafirowe z antyrefleksem
Pasek/Bransoleta Pasek kauczukowy
Materiał Koperty Stalowa czarna
Średnica 45.0
Wodoszczelność 100 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Waga 95 g
Kolekcja Mig

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!