CITIZEN Super Titanium AW1400-52E

AW1400-52E

Citizen

Wysyłka do 48H

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • mechanizm Eco-Drive zasilany dowolnym źródłem światła
  • datownik
  • wskaźnik słabego poziomu naładowania
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

1 007 zł brutto


To dzięki temu w czym Japonia jest najsilniejsza – technologii – stawia czoła szwajcarskiej precyzji i tradycji rzemiosła w przemyśle zegarmistrzowskim. Setki inżynierów pracujących dla firmy Citizen Watch Company, rok do roku zaskakują nas nowymi technologiami wykorzystywanymi w zegarkach.
Obecnie firma Citizen jest największym producentem mechanizmów oraz części do zegarków na świecie, a ich rozwiązania stosowane są w wielu zegarkach różnych marek na świecie.
Model AW1400-52E to zegarek wykonany z tytanu. Materiał ten jest 5 razy trwalszy ale zarazem 40% lżejszy niż stal. Dodatkowo jest idealny dla alergików gdyż nie uczula. Marka Citizen była pionierem w wykorzystaniu tytanu do produkcji kopert i bransolet i z powodzeniem stosuje go również w swoich najnowszych kolekcjach. W zegarku wykorzystano technologię ECO- DRIVE , która pozwala na zamianę światła w czystą energię. Ta energia, zgromadzona w specjalnej mikrokomórce, wprawia w ruch precyzyjny mechanizm kwarcowy. To właśnie stanowi tajemnicę tej unikalnej koncepcji technologicznej- światło zamienia się w czas. Eco- Drive to koniec z uciążliwą wymianą baterii.

Dostępność Wysyłka do 48H
Typ Męski
Mechanizm Eco-Drive
Szkło Szafirowe
Pasek/Bransoleta Tytanowa
Materiał Koperty Tytanowa
Średnica 43.0
Wodoszczelność 100 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Super Titanium

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!