NIXON 48-20 Chrono Leather Natural/Black A363_1602

A363_1602

Nixon

Wysyłka do 3 dni

Dodatkowe informacje:

  • zegarek naręczny
  • datownik
  • chronograf
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

1 399 zł brutto

MŁODOŚĆ, MŁODOŚĆ JEST W KAŻDYM Z NAS.....
NIXON- firma założona w 1997 roku w Encinitas w Kalifornii. Nixon to firma akcesoriów premium skierowanych na rynek lifestyle do młodych.
„We make the little shit better”

Myśl, twórz, kreuj, testuj, buduj, powtarzaj. Proces zaczyna się w naszej wyobraźni, tworząc niepowtarzalne produkty, posiadające unikalną formę, odczucie i ducha charakterystycznego dla firmy Nixon.
Formy zapewniają światowej klasy design, odczucie komunikuję jakość a duch odzwierciedla kreatywne charaktery i innowacyjne pomysły, które tworzą Nixon. Spodziewaj się niespodziewanego i delektuj się tym.
Już ponad 10 lat Nixon ma na celu tworzyć małe rzeczy lepiej, robimy to pomysł po pomyśle, bo kochamy to.48-20 PONADPRZECIĘTNIE FUNKCJONALNY
Ponadprzeciętnie funkcjonalny, 6-wskazówkowy szwajcarski mechanizm, centralna sekunda, stoper i datownik sprawią, że nigdy nie zostaniesz na lodzie. Dzięki pokryciu pvd, budowie ze szlachetnej stali nierdzewnej i niedoścignionemu charakterowi drzemiącemu w szczegółach, ten zegarek zawsze będzie się wyróżniał nieprzeciętnym wyglądem.

Dostępność Wysyłka do 3 dni
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Średnica 48.0
Wodoszczelność 200 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Casual
Kolekcja 48-20

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!