24h Sale! NIXON Mellor Natural/Silver Zobacz większe

NIXON Mellor Natural/Silver A129_1603

A129_1603

Nixon

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek naręczny
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

415 zł brutto

519 zł brutto

-20%

MŁODOŚĆ, MŁODOŚĆ JEST W KAŻDYM Z NAS.....
NIXON- firma założona w 1997 roku w Encinitas w Kalifornii. Nixon to firma akcesoriów premium skierowanych na rynek lifestyle do młodych. 
„We make the little shit better” 
Myśl, twórz, kreuj, testuj, buduj, powtarzaj. Proces zaczyna się w naszej wyobraźni, tworząc niepowtarzalne produkty, posiadające unikalną formę, odczucie i ducha charakterystycznego dla firmy Nixon. 
Formy zapewniają światowej klasy design, odczucie komunikuję jakość a duch odzwierciedla kreatywne charaktery i innowacyjne pomysły, które tworzą Nixon. Spodziewaj się niespodziewanego i delektuj się tym.
Już ponad 10 lat Nixon ma na celu tworzyć małe rzeczy lepiej, robimy to pomysł po pomyśle, bo kochamy to.WYGLĄDAJ ZAWSZE STOSOWANIE DO SYTUACJI 
Minimalistyczny styl zegarka Mellor nawiązuje do klasyki zeszłego wieku. Swój niepodważalnie świetny wygląd zawdzięcza nierdzewnej kopercie i skórzanemu paskowi, a całość dopełnia wysokiej jakości 3-wskazówkowy japoński mechanizm kwarcowy. Bez względu na to kim chcesz dziś zostać, zawsze będziesz wyglądał stosownie do sytuacji.


Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Unisex
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Średnica 38.0
Wodoszczelność 30 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Casual
Kolekcja Mellor

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!