TOMMY HILFIGER 1791368

1791368

Tommy Hilfiger

Wysyłka do 48H

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • datownik
  • dzień tygodnia
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

748 zł brutto

Tommy Hilfiger wychował się w Elmirze. Tam też uczęszczał do miejscowego liceum, którego nie skończył. Rodzice wyrzucili go z domu, przez rok był bezdomny. W wieku dwudziestu lat zajął się sprzedażą detaliczną na własną rękę. Wkrótce potem przeniósł się do Nowego Jorku, by spełnić marzenia o zostaniu projektantem. Chociaż młody –wówczas 25 –letni Tommy dostawał propozycje asystowania m.in. Calvinowi Kleinowi, odmawiał, pomimo coraz bardziej dotkliwego braku pieniędzy. Miał bowiem w głowie plany, które niedługo potem miały przewrócić rynek mody do góry nogami.
Tommy Hilfiger Watch w ciągu 11 lat wypracował ogromną sieć dystrybucji na ponad 50 rynkach oraz niesamowitą świadomość marki na całym świecie.


TH1791368 to klasyczny zegarek na pasku skórzanym w kolorze czarnym. Ciemny cyferblat z kontrastującymi cyframi arabskimi na którym umieszczone zostały dwie tarcze: datownik i dzień tygodnia sprawia, że model to pragnienie niejednego mężczyzny. Zapakowany w pudełko może być również idealnym prezentem.

Dostępność Wysyłka do 48H
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa czarna
Średnica 46.0
Wysokość 12.0
Wodoszczelność 50 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Casual

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!