Złap falę z zegarkami Nixon!

Słyszy jak o 6:00 rano budzik zaczyna brzęczeć jej przy uchu i leniwie podnosi się z łóżka. Robi kilka zaspanych kroków do łazienki, lekko przemywa twarz. Uśmiecha się do siebie na myśl tego, co zaraz się wydarzy. Pakuje najpotrzebniejsze rzeczy na plażę, wciąga piankowy kostium i sięga po najważniejszy atrybut surfera – długą, strzelistą i wierną każdej morskiej przygodzie deskę surfingową. Już czas by wyjść z domu i znów poczuć piasek pod stopami, ogrzać się porannym słońcem, zmoczyć ciało słoną wodą i złapać wiatr we włosy przemierzając wodną przestrzeń. Jednak nasza surferka nie opuszcza mieszkania jeśli nie ma ze sobą wodoodpornego zegarka i nie bez powodu zdecydowała się na zegarek Nixon serii Siren. Oto, dlaczego z tym czasomierzem szybciej złapiesz falę!

Tak wyjątkowy jak fala Pororoca – zegarek Nixon Siren


Każdy surfer w swojej sportowej karierze, jeśli bierze ten sport na poważnie, ma kilka marzeń. Pierwsze - nie zderzyć się przedwcześnie ze skałami i tym samym pożegnać się z ziemskim padołem. Drugie - łapać fale jedną za drugą w miejscu gdzie nie ma innych ludzi. Trzecie - chociaż raz doświadczyć niepowtarzalnej przyjemności, jaką niesie ze sobą fala Pororoca – zjawisko, którego doświadczyć można jedynie 2 razy w roku w brazylijskiej Amazonii. Trzeba przyznać, że surfowanie na jednej fali na dystansie 12,5 km robi wrażenie! O ile to nadnaturalne zjawisko pojawia się dość sporadycznie w przyrodzie to przyzwoite fale, które zadowolą zarówno początkujących i zaawansowanych surferów ukazują się dość często i można je przewidzieć. Jeśli dodatkowo wyposażysz się w zegarek z wskaźnikiem przypływów to takie szacowanie staje się wręcz banalne. Taką funkcjonalność posiadają zegarki Nixon, których kolekcje znajdziecie w sklepie e-zegarek.pl.

zegarek nixon siren

Zegarki damskie Nixon już wiedzą kiedy będzie następna fala


Wśród dostępnych modeli damskich znajdziecie takie perełki jak Nixon Siren SS Gold White na silikonowym pasku czy Nixon Siren Milanese All Rose Gold na bransolecie typu mesh. Te wyjątkowe czasomierze o nietuzinkowych, kwadratowych kopertach są przystosowane do wodnych przygód dzięki wodoszczelności 100 M/WR. Dodatkowo są bardzo czytelne, posiadają kalendarz, stoper, podświetlenie i wspomniany wskaźnik przypływów. Bazując na ogólnie przyjętych zasadach co do przypływów i odpływów zegarek wskazuje kiedy można spodziewać się kolejnego. Dzięki temu zegarki Nixon zyskały popularność wśród miłośników surfingu i wciąż kultywują korzenie swojego powstania. Zapraszamy do zapoznania się z tymi stylowymi i funkcjonalnymi czasomierzami.  

Zegarki sportowe nixon


Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).