Zdrowie to podstawa. W dobie, kiedy coraz częściej wystawiane jest na próbę, coraz bardziej troszczymy się o jego stan. Zdecydowanie lepiej jest zapobiegać, niż leczyć dlatego na rynek wkroczyły zegarki, których zadaniem jest nam w tym pomóc. Wykonują pomiar EKG, wykrywają migotanie przedsionków. Na tym jednak nie kończy się lista ich zalet.

Coraz więcej pracy, coraz mniej snu, a na talerzach nie zawsze to, co najlepsze. Żyjemy szybko, i taki jest niezaprzeczalny fakt. Ale na szczęście coraz częściej zdajemy sobie z tego sprawę i, co za tym idzie, o zdrowie zaczynamy dbać. Producenci najnowszych technologii przychodzą nam tu z odsieczą.

Zegarki Withings to nie jest jedynie kolejny, inteligentny zegarek, chociaż nadal odmierza i wskazuje aktualny czas. Modele z linii Withings Move ECG to owoc współpracy inżynierów oraz kardiologów z najlepszych instytucji medycznych.  Obok m.in. takich funkcji, jak pomiar ilości kroków, czy też liczby spalanych kalorii, to przede wszystkim pierwszy zegarek na świecie, który posiada funkcję pomiaru EKG i jest w stanie wykryć migotanie przedsionków.

Zegarek samrtwatchzegarek unisex withings

Jak to konkretnie działa? Wystarczy mieć go na swoim nadgarstku. Kiedy poczujesz że serce bije zdecydowanie mocniej, należy wcisnąć koronkę, oraz objąć dwoma palcami kopertę zegarka. Po upływie 30 sekund otrzymasz wyniki badania EKG, które możesz przedstawić podczas najbliżej wizyty u swojego lekarza, lub przesłać mu w formacie PDF. Jest to możliwe dzięki aplikacji na telefon Health Mate, z którą łączy się nasz smartfon. To właśnie ona analizuje na bieżąco wyniki pomiaru pracy serca i, co więcej, informuje czy wykryto objawy migotania przedsionków. A to problem dosyć poważny, bo będący przyczyną aż 30% udarów mózgu. Zegarek Withings Move ECG to zatem coś zdecydowanie więcej, niż jedynie kolejny gadżet. Jego użytkowanie pozwala bowiem nie tylko na regularne przeprowadzanie badania, ale w razie wykrycia problemu, umożliwia również szybką reakcję i rozpoczęcie właściwego leczenia.

zegarek witgings ekg

Obok monitorowania pracy serca to jednak idealny towarzysz dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny tryb życia. I to z myślą o nich smartwatch Withing Move ECG został wyposażony w tryb Trening. Po skończonych ćwiczeniach podsumuje dla nas efekty naszych starań, wskazując wszystkie ich parametry, takie jak czas pokonania zaplanowanej trasy, czy też jej przebieg na mapie. Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Zegarek jest wodoodporny (do głębokości 50 metrów) dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą na basen czy tez pod prysznic. Koperta jest wykonana ze stali,  pasek z kauczuku, a wiadomo nie od dziś, że woda tym materiałom jest niestraszna. Zresztą pływanie to również ta aktywność, o której informacje trafią do aplikacji Health Mate.

Na koniec to, co najważniejsze, czyli sen. Zegarek Withings Move ECG będzie monitorować zarówno jego jakość, jak również i długość. Dzięki niemu dowiesz się jak dobrze sypiasz, oraz jaka jest długość Twojego płytkiego oraz głębokiego snu. Na koniec delikatną wibracją zegarek Cię wybudzi. To nie tylko najlepszy prezent, jaki możesz sprawić sobie, ale również swoim bliskim. Zadbaj o to, co tak naprawdę najcenniejsze – zadbaj o zdrowie.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).